Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Paweł Kukiz. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Paweł Kukiz. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Dopiero czas pokaże, jakim premierem będzie Mateusz Morawiecki. Na razie PiS nie podjął próby rozwiązania wielu problemów ekonomicznych Polski - tak Paweł Kukiz w "Rozmowach pod krawatem" komentował dymisję premier Beaty Szydło i powołanie nowego szefa gabinetu.
Lider Kukiz'15, stwierdził, że "jest pełen podziwu dla Szydło i jej siły psychicznej, gdy przez trzy miesiące używano ją w walce politycznej". Jednocześnie krytykował gospodarcze działania rządu, za co wcześniej był odpowiedzialny Morawiecki. Polityk opozycji w dzisiejszym expose Morawieckiego oczekuje konkretów.

- Zobaczymy czy expose będzie dotyczyło obniżenia opodatkowania, chęci budowy chociaż namiastki klasy średniej w Polsce, czy będzie dotyczyło obniżki podatków i ZUS-u, czy będzie dotyczyło Polaków za granicą, którzy nie bardzo mogą przyjechać do Polski właśnie ze względu na potężne opodatkowanie. Czy będzie to expose, w którym usłyszymy o wizjach produkcji samolotów elektrycznych z napędem na cztery śmigła - powiedział Paweł Kukiz.

Kukiz zapytany, czy promowanie Mateusza Morawieckiego może mieć związek z planem Jarosława Kaczyńskiego, by w przyszłości młodszy polityk stanął na czele Prawa i Sprawiedliwości. Paweł Kukiz odpowiadał, że "chodzą takie słuchy", ale na razie to tylko plotki.
Lider Kukiz’15, jak stwierdził, "jest pełen podziwu dla Szydło i jej siły psychicznej, gdy przez trzy miesiące używano ją w walce politycznej". Jednocześnie Paweł Kukiz krytykował gospodarcze działania rządu, za co wcześniej był odpowiedzialny Morawi

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty