Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Geblewicz uważa, że za śledztwem prokuratury stoją politycy PiS. Fot. Weronika Łyczywek [Radio Szczecin]
Geblewicz uważa, że za śledztwem prokuratury stoją politycy PiS. Fot. Weronika Łyczywek [Radio Szczecin]
Zarzuty są polityczne i dopóki nie ma wyroku sądu w jego sprawie działacz PO jest niewinny - mówił w środę w "Rozmowach pod krawatem" marszałek województwa Olgierd Geblewicz. Fot. Weronika Łyczywek [Radio Szczecin]
Zarzuty są polityczne i dopóki nie ma wyroku sądu w jego sprawie działacz PO jest niewinny - mówił w środę w "Rozmowach pod krawatem" marszałek województwa Olgierd Geblewicz. Fot. Weronika Łyczywek [Radio Szczecin]
Zarzuty są polityczne i dopóki nie ma wyroku sądu w jego sprawie działacz PO jest niewinny - mówił w środę w "Rozmowach pod krawatem" marszałek województwa Olgierd Geblewicz.
Po wewnętrznych wyborach w PO do zarządu partii w regionie wszedł także Maciej G. - marszałek w rozmowie użył jego pełnego nazwiska Grabowicz - tymczasem prokuratura stawia mu zarzuty związane z pracą w Zakładach Chemicznych "Police".

Geblewicz uważa, że za śledztwem prokuratury stoją politycy PiS. - Póki co postawione mu zarzuty nie znalazły żadnego... - mówił marszałek.

- W zachodnich demokracjach jest tak, że tylko i wyłącznie cień zarzutów - powiedział prowadzący program Przemysław Szymańczyk. - Sam zarzut powoduje, że polityk jest wycofywany przez partię, której zarzuty dotyczą.

- Sąd, póki jest jeszcze niezależny, co prawda zmierzamy do tego, żeby sądy były zależne, tego faktu nie stwierdził. Mało tego, w trakcie posiedzenia aresztowego dokładnie stwierdził, że prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa jest znikome - odpowiedział marszałek.

Maciejowi G. prokuratura zarzuca działanie na szkodę Grupy Azoty. Chodzi o kwotę ponad 2,5 mln złotych.
Geblewicz uważa, że za śledztwem prokuratury stoją politycy PiS.

Dodaj komentarz 12 komentarzy

Takie rzeczy już na nikim nie robią wrażenia, bo niektóre ugrupowania polityczne miały afery na taką skalę, że ludzie już przywykli i kojarzą je właśnie przez pryzmat tych skandali.
Przeżyliśmy Rycha, Zbycha, łapówkowiczkę-płaczkę, narkotyki, piratów drogowych, sadowników z niewymiarowymi drzewkami, drogie zegarki niewpisane do oświadczenia majątkowego, wynoszenie futer z amerykańskiego sklepu - taki mamy klimat ;)
W Radiu pis najlepiej czują się swoi którym nie wolno zadawać niewygodnych pytań !
przecież te aresztowania pracowników ZCh Police to jakaś farsa, po jednym dniu ich wypuścili, chyba jednak nie było dowodów, a chodziło tylko o to, żeby Ziobro mógł się czymś wykazać. Szkoda tylko tych co oskarżali, pewnie karma wróci i do nich.
Grubo, widzę że cenzura na dobre zagościła w Radiu Szczecin, żeby tak od razu usuwać komentarze. Wstyd. Za co ja Płacę abonament radiowo-telewizyjny? żeby mi teraz moje wypowiedzi cenzurowano?! Skandal.
@izakowsky88 - Zabronione jest dodawanie linków. Dlatego nie widać komentarza.
Radio Szczecin spisowiało. To typowo pisowskie, że chce się karać bez uznania winy przez sąd! W normalnym państwie trzeba komuś udowodnić winę, aby uznać go winnym. Ja mam za to wiele zarzutów wobec Radia Szczecin. Mam nadzieję, że niebawem te pisowskie siły opuszczą radio Szczecin.
Zachowanie Pana redaktora nie dopuszczalne, skandaliczne i po prostu bezczelne. Zwłaszcza dlatego, że jest dziennikarzem mediów państwowych. Czekam na podobną rozmowę z kimś z obozu władzy. Chyba nie za mojego żywota będę tego świadkiem. Przyjdzie jeszcze czas na rozliczenia merytoryczne i rzetelne. Wielki szacunek dla MOG za zachowanie spokoju i klasy.
Pokaz buty i arogancji redaktora. Przykre, że ten przykry spektakl odbywa się za "nasze" publiczne pieniądze.
Szanowni Państwo "Dziennikarze"
Odniosę się do rozmów pod krawatem w ostatnich miesiącach jakie publikujecie.
Tego nie da się słuchać. Nie jest zwolennikiem ani PO ani Nowoczesnej ale to co Państwo wyrabiacie w Publicznym Radio woła o pomstę do nieba. Nie jesteście przybudówką partii rządzącej a niezależnym radiem publicznym. Proszę o obiektywizm zamiast wiecznych ataków i osaczania wszystkiego co nie jest PiSem. Jeżeli to się nie zmieni będę zmuszony zmienić stacje, której słucham na codzień.
13. grudnia
Cenzura w reżimowych mediach wróciła
co? Boli was, że skazańcy zasiadają w rządzie?
piszę ponownie:
PiSowczykom nie przeszkadza, że we władzach PiS i w rządzie PiS
zasiadają SKAZAŃCY
Tamci im jakoś nie przeszkadzają
***
i NIECH CENZOR SIĘ ODCZEPI!
PROSZĘ NIE KASOWAĆ MOICH WPISÓW!!!
to (jeszcze?) nie dyktatura
Zabolało!!! Niech boli. Dziennikarze są po to aby zadawać niewygodne pytania.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty