Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Radny Dariusz Matecki. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Radny Dariusz Matecki. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Radny Dariusz Matecki trafił do szpitala przy ulicy Arkońskiej w Szczecinie. Od kilku dni źle się czuł. Został już poddany badaniom na obecność koronawirusa.
Wcześniej miał kontakt z ministrem środowiska Michałem Wosiem, u którego test na na obecność wirusa dał pozytywny wynik. Radny Matecki powiedział Radiu Szczecin, że czeka na wyniki badań.

- W tej chwili leżę w szpitalu na Arkońskiej. Zostałem przyjęty, został pobrany wymaz i czekam żeby zobaczyć czy mam tego wirusa. Z ministrem Wosiem sporo rozmawiałem, a od kilku dni mam wysoką gorączkę. Dobrze, że siedziałem w domu przez te kilka dni, więc zobaczymy rano - mówi Matecki.

Radny dodał, że od kilku dni źle się czuł.

- Miałem cały czas wysoką gorączkę plus ból głowy, mięśni i trochę też problemy z oddychaniem, ale to w niewielkim zakresie - dodaje Matecki.

Minister Michał Woś poinformował na Twitterze, że wcześniej miał kontakt z pracownikiem Lasów Państwowych, u którego stwierdzono koronawirusa. Dodał, że czuje się dobrze i podziękował lekarzom za opiekę i wyraził solidarność ze wszystkimi chorymi.
Radny Matecki powiedział Radiu Szczecin, że czeka na wyniki badań.
Radny dodał, że od kilku dni źle się czuł.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty