Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2.
Godzina 21:15
W regionie wykryto kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Pierwszym jest mężczyzna w średnim wieku z powiatu szczecineckiego. Hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie. Wirusa wykryto także u mężczyzny w średnim wieku z powiatu gryfickiego. Przebywa w izolacji domowej. Zachorowała także starsza kobieta z powiatu gryfickiego. Przebywa w izolacji domowej. Kolejnym przypadkiem jest młoda kobieta w powiatu gryfickiego. Przebywa w izolacji domowej. Koronawirusa wykryto u kobiety w średnim wieku z powiatu kołobrzeskiego, która przebywa w izolacji domowej. Następny przypadek to kobieta w średnim wieku z powiatu gryfickiego. Przebywa w izolacji domowej. Zachorował mężczyzna w średnim wieku z powiatu gryfickiego, który przebywa obecnie w izolacji domowej. Ostatni przypadek to mężczyzna w średnim wieku z powiatu gryfickiego, który także przebywa w izolacji domowej.

Ministerstwo Zdrowia informuje o 254 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarło kolejnych siedem osób.

Godzina 17:00
Nowych zachorowań na razie nie ma w naszym regionie, jest za to kolejna śmiertelna ofiara. Zmarł 58-letni mężczyzna, który zmarł w karetce w drodze do szpitala w Koszalinie.

Godzina 11:40
Kolejne dwa przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w naszym regionie. To kobieta i mężczyzna z powiatu białogardzkiego. Oboje są w średnim wieku i przebywają w izolacji domowej. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 81/1 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty