Szczecinianie wygrali z Kotwicą Kołobrzeg 3:2 w sparingowym meczu rozegranym na stadionie przy ulicy Twardowskiego.
Do przerwy był remis 1:1. Gole dla portowców zdobyli Adrian Benedyczak, Niemiec Soufian Benyamina i Grek Michalis Manias.

Bramki dla trzecioligowca strzelili Sebastian Deja i Adrian Szynka z rzutu karnego. W pierwszej połowie bramkarz Dumy Pomorza Jakub Bursztyn jeszcze przy bezbramkowym remisie obronił rzut karny i dobitkę jednego z piłkarzy Kotwicy.

W ekipie trenera Kosty Runjaića w kontrolnym starciu wystąpili gracze rezerwowi w pojedynku z Legią oraz zawodnicy, którzy nie zmieścili się w kadrze na spotkanie w stolicy. Dla piłkarzy Pogoni spotkanie z trzecioligowcem było jednym z etapów przygotowań do poniedziałkowego meczu z Arką Gdynia w PKO Ekstraklasie.