Zobacz
Zobacz
autopromocja
Zobacz

Sobotni mecz piłkarek nożnych AZS z Olimpią Szczecin rozpocznie się o godzinie 10.45 w Krakowie. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Piłkarki nożne Olimpii Szczecin zremisowały na wyjeździe z KKP Bydgoszcz 1:1 w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski.
Drużyna trenera Adama Gołubowskiego, po golu Amelii Bińkowskiej w 3. minucie, prowadziła do przerwy 1:0. Wynik niedzielnej konfrontacji ustaliła Agnieszka Grabowska, która doprowadziła do remisu w 68 minucie.

Rewanżowe spotkanie Olimpii z KKP Bydgoszcz w ćwierćfinale Pucharu Polski odbędzie się w czwartek w Szczecinie.