autopromocja

Siatkarki Grupa Azoty Chemik lepsze od BKS-u Stali Bielsko-Biała w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Policzanki pokonały na wyjeździe bielszczanki 3:0 w setach do 21, 21 i 19 w dzisiejszym meczu Ligi Siatkówki Kobiet.
To 18 zwycięstwo ekipy tureckiego trenera Ferhata Akbasa w tym sezonie. Do sukcesu policzanki poprowadziła Kubanka Gyselle Silva, która zdobyła 25 punktów i została wybrana MVP niedzielnego spotkania. Po wygranej w Bielsku-Białej Chemik powrócił na prowadzenie w tabeli rozgrywek z przewagą dwóch punktów nad drugim Developresem SkyRes Rzeszów. W kolejnym ligowym meczu siatkarki Grupa Azoty Chemik za tydzień w Policach zmierzą się z mistrzem kraju ŁKS-em Łódź z którym wygrały w minioną środę bez straty seta w ćwierćfinale Pucharu Polski.