Zobacz
Autopromocja
Zobacz

Adam Buksa. Mat. New England Revolution
Świetną formą imponuje były gracz Pogoni Szczecin Adam Buksa, który w przerwie zimowej przeniósł się do ligi MLS do klubu New England Revolution.
Zespół z Bostonu wygrał w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek z Portland Timbers 3:1. Buksa zdobył jedną z bramek.

Adam Buksa pokazał się z jak najlepszej strony. Najpierw piłka po pięknym strzale głową wylądowała na poprzeczce bramki. Następnie były Portowiec wypracował rzut karny. Jedenastka została pewnie wykorzystana i gracze New England Revolution objęli prowadzenie 2:1. Polak ustalił losy meczu w 51. minucie. Skutecznie wykorzystał dośrodkowanie wzdłuż bramki i ładnym strzałem nie dał szans bramkarzowi Portland.

To drugi gol w meczach kontrolnych byłego zawodnika Pogoni Szczecin. W najbliższy weekend zostaną zainaugurowane rozgrywki MLS. Zespół Polaka New England Revolution w pierwszym pojedynku na wyjeździe zmierzy się z Montrealem Impact.