autopromocja

Piłkarze Błękitnych udanie rozpoczęli tegoroczne występy w II lidze. Stargardzianie zremisowali w sobotę na wyjeździe z faworytem rozgrywek GKS-em Katowice 2:2.
Rezultat spotkania został ustalony w pierwszej połowie. Premierowego gola dla Błękitnych w 2 minucie uzyskał Michał Cywiński. Do remisu w 26 minucie doprowadził pomocnik Gieksy Adrian Błąd. Ekipa trenera Adama Topolskiego ponownie na prowadzenie wyszła w 33 minucie po bramce Marcina Gawrona. Z korzystnego wyniku stargardzianie cieszyli się tylko 6 minut, bo drugiego gola dla GKS-u strzelił Arkadiusz Woźniak. Po zmianie stron żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki i mecz zakończył się podziałem punktów.

W kolejnym ligowym spotkaniu piłkarze Błękitnych za tydzień w Stargardzie zmierzą się ze Stalą Stalowa Wola.