autopromocja

Juventus wygrał z Interem Mediolan 2:0 (0:0) w meczu 26. kolejki włoskiej ekstraklasy piłkarskiej. Z powodu epidemii koronawirusa spotkanie rozegrano przy pustych trybunach.
W innych niedzielnych spotkaniach Parma uległa SPAL (Arkadiusz Reca zszedł z kontuzją w 34. minucie, cały mecz Thiago Cionka, Bartosz Salamon poza kadrą meczową) 0:1 (0:0), Milan przegrał z Genoą (Filip Jagiełło od 63. minuty) 1:2 (0:2), Sampdoria (cały mecz Bartosza Bereszyńskiego, Karol Linetty od 61. minuty) zwyciężyła Hellas Werona (cały mecz Pawła Dawidowicza, Mariusz Stępiński na ławce rezerwowych) 2:1 (0:1), a Udinese (Łukasz Teodorczyk na ławce rezerwowych) zremisowało bezbramkowo z Fiorentiną (cały mecz Bartłomieja Drągowskiego).

Prowadzenie w tabeli Serie A objął Juventus (63 pkt), który ma punkt przewagi nad drugim Lazio. Trzeci Inter traci do lidera 9 punktów.