Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura

źródło: Baltic Neopolis Orchestra
źródło: Baltic Neopolis Orchestra
Baltic Neopolis Orchestra, która w poniedziałek świętować będzie swoje 12. urodziny, zaprasza na urodzinowy tydzień online.
W czwartek wieczorem o godzinie 21:00 na kanałach Orkiestry rozpoczynamy nowy cykl "The Best of Baltic Neopolis" - mówi dyrektorka zespołu Emilia Goch-Salvador.

- Będziemy mieli okazję wysłuchać, a nawet przenieść się trochę w czasie do października ubiegłego roku i wysłuchać koncertu BBC Symfonia Orkiestra, który przyjechał na nasze zaproszenie i wspólnie wykonaliśmy koncert z bardzo ciekawym repertuarem, trochę bardziej i mniej znanym. Zapraszamy was gorąco - przekonuje Goch-Salvador.

W programie czwartkowego koncertu zatytułowanego "Wizje i Cuda", między innymi klasyczne brzmienia Mendelssohna, zestawione z ognistym temperamentem Christophera Theofanidisa oraz Vasilija Kalinnikova.

Początek koncertu w czwartek o godzinie 21:00 na kanałach internetowych Baltic Neopolis Orkiestry. Kolejny koncert zespołu to sobotnia tzw. "Domófka".
- Wspólnie wykonaliśmy koncert z bardzo ciekawym repertuarem, trochę bardziej i mniej znanym.- Zapraszamy was gorąco - przekonuje Goch-Salvador.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty