Radio SzczecinRadio Szczecin » Biznes

W czerwcu zostanie uruchomiona zupełnie nowa trasa z Warszawy do jednego z miast w USA. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin]
W czerwcu zostanie uruchomiona zupełnie nowa trasa z Warszawy do jednego z miast w USA. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin]
Polskie Linie Lotnicze LOT zapowiadają nowe połączenie do Stanów Zjednoczonych. W czerwcu zostanie uruchomiona zupełnie nowa trasa z Warszawy do jednego z miast w USA.
Oficjalne ogłoszenie połączenia nastąpi w poniedziałek po południu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w czerwcu LOT może uruchomić połączenie z Warszawy do Bostonu lub do Waszyngtonu.

Rafał Milczarski podkreślił, że rynek amerykański cieszy się bardzo dużą popularnością. Zwiększyło ją w ostatnim czasie zniesienie wiz do Stanów Zjednoczonych.

Prezes zapowiedział także uruchomienie nowego rejsu z Krakowa na nowojorskie lotnisko JFK. Nastąpi to w maju przyszłego roku. Zostanie także zwiększona częstotliwość lotów z Krakowa do Chicago w sezonie letnim do pięciu tygodniowo.
Prezes linii Rafał Milczarski powiedział, że w czerwcu zostanie uruchomiona zupełnie nowa trasa z Warszawy do jednego z miast w USA. Oficjalne ogłoszenie połączenia nastąpi w poniedziałek po południu.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty