Samorządowa przeplatanka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Samorządowa przeplatanka
17.01.20. Artur Nycz - Platforma Obywatelska
16.01.20. Zbigniew Bogucki - Prawo i Sprawiedliwość
15.01.20. Edyta Łongiewska - Wijas - szczecińska radna niezrzeszona
14.01.20. Daniel Wacinkiewicz - zastępca prezydenta Szczecina
13.01.20. Michał Jach - Prawo i Sprawiedliwość
10.01.20. Michał Przepiera - zastępca prezydenta Szczecina
09.01.20. Jacek Zienkiewicz - pełnomocnik komitetu referendalnego w Dobrej
08.01.20. Małgorzata Jacyna - Witt - Prawo i Sprawiedliwość
07.01.20. Jolanta Hajdasz - Centrum Monitoringu i Wolności Prasy SDP
03.01.20 Arkadiusz Marchewka - Platforma Obywatelska
02.01.20 Leszek Dobrzyński - Prawo i Sprawiedliwość
31.12. Dr hab. Piotr Chrobak - politolog
30.12. Prof US. Jarosław Korpysa - ekonomista
27.12. Artur Łącki - Platforma Obywatelska
23.12. Ks. dr Sławomir Zyga - Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska
20.12. Zbigniew Bogucki - Prawo i Sprawiedliwość
19.12. Artur Wezgraj - Bezpartyjni
18.12. Leszek Duklanowski - Prawo i Sprawiedliwość
17.12. Krzysztof Soska - Bezpartyjni - zastępca prezydenta Szczecina
16.12. Stanisław Wądołowski - działacz opozycji antykomunistycznej, poseł I i III kadencji
13.12. Roman Walaszkowski - dyrektor Stowarzyszenia Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego
12.12. Daniel Wacinkiewicz - zastępca prezydenta Szczecina
11.12. Maciej Ussarz - Prawo i Sprawiedliwość
10.12. Janusz Żmurkiewicz - prezydent Świnoujścia
09.12. Jarosław Rzepa - Polskie Stronnictwo Ludowe
06.12. Otylia Jędrzejczak - mistrzyni olimpijska w pływaniu
05.12. Dariusz Wieczorek - Sojusz Lewicy Demokratycznej
04.12. Mjr Marcel Podhorodecki - 12 Dywizja Zmechanizowana w Szczecinie
03.12. Maria Ilnicka Mądry - Bezpartyjni
02.12. Wojciech Woźniak - Fundacja Polskich Wartości
29.11. Łukasz Tyszler - Platfoma Obywatelska
28.11. Zbigniew Chojecki - Koalicja Obywatelska
27.11. Edyta Łongiewska - Wijas - Koalicja Obywatelska
26.11. Witold Dąbrowski - Prawo i Sprawiedliwość
25.11. Łukasz Kadłubowski - Platforma Obywatelska
22.11. Michał Zinowik - wójt gminy Brojce
21.11. Małgorzata Jacyna - Witt - Prawo i Sprawiedliwość
20.11. Stanisław Wziątek - Sojusz Lewicy Demokratycznej
19.11. Marek Chabior - Prawo i Sprawiedliwość
18.11. Michał Przepiera - zastępca prezydenta Szczecina
1234567