Samorządowa przeplatanka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Samorządowa przeplatanka
15.11. Andrzej Niedzielski - Platforma Obywatelska
14.11. Zbigniew Bogucki - Prawo i Sprawiedliwość
13.11. dr Waldemar Urbanik - rektor Wyższej Szkoły Humanistycznej TWP
12.11. Dr Wojciech Lizak - historyk
08.11. Krzysztof Rudzki - Porozumienie Środowisk Patriotycznych
07.11. Igor Podeszwik - Stowarzyszenie Nowy Szczecin
06.11. Maciej Ussarz - Prawo i Sprawiedliwość
05.11. Mirosław Żylik - Bezpartyjni
04.11. Ks. Tomasz Kancelarczyk - Fundacja Bractwo Małych Stópek
31.10. Arkadiusz Marchewka - Platforma Obywatelska
30.10. Michał Jach - Prawo i Sprawiedliwość
29.10. Bohdan Ronin-Walknowski - prezes zachodniopomorskiego okręgu Związku Piłsudczyków RP.
28.10. Przemysław Słowik - Koalicja Obywatelska
25.10. Zbigniew Bogucki - Prawo i Sprawiedliwość
24.10. Artur Łącki - Platforma Obywatelska
23.10. Bartłomiej Sochański - Prawo i Sprawiedliwość
22.10. Krzysztof Soska - zastępca prezydenta Szczecina
21.10. Edyta Łongiewska - Wijas - Koalicja Obywatelska
18.10. Płk Grzegorz Kaliciak - dowódca 14 Zachodniopomorskiej Brygady WOT
17.10. Marek Gróbarczyk - Prawo i Sprawiedliwość
16.10. Dariusz Matecki - Prawo i Sprawiedliowść / Solidarna Polska
15.10. Michał Przepiera - zastępca prezydenta Szczecina
14.10. Dr hab. Piotr Chrobak - politolog
11.10. Rafał Mucha - Prawo i Sprawiedliwość
10.10. Kazimierz Drzazga - Prawo i Sprawiedliwość
09.10. Jarosław Rzepa - Polskie Stronnictwo Ludowe
07.10. Arkadiusz Marchewka - Platforma Obywatelska
04.10. Magdalena Zarembska Kulesza - Zachodniopomorski Kurator Oświaty
03.10. Mieczysław Jurek - Przewodniczący NSZZ Solidarność Pomorze Zachodnie
02.10. Dariusz Olech - Konfedracja
01.10. Sławomir Gadomski - wiceminister zdrowia
30.09. Zbigniew Ziobro - Minister Sprawiedliwości
27.09. Elżbieta Jabłońska - Koalicja Obywatelska
26.09. Grażyna Anna Sztark - senator niezrzeszona
25.09. Michał Jach - Prawo i Sprawiedliwość
24.09. Wojciech Wardacki - Prezes Grupy Azoty i Zakładów Chemicznych Police
23.09. Beata Kempa - Solidarna Polska/Prawo i Sprawiedliwość
20.09 Marek Kolbowicz - Bezpartyjni
19.09 Justyna Łyjak - Prawo i Sprawiedliwość
18.09 Piotr Słomski - KWW PSL - Koalicja Polska
17.09 Artur Łącki - Platforma Obywatelska
16.09. Krzysztof Zaremba - Prawo i Sprawiedliwość
1234567