Samorządowa przeplatanka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Samorządowa przeplatanka
13.09. Rafał Mucha - Prawo i Sprawiedliwość
12.09 Zbigniew Bogucki - Prawo i Sprawiedliwość
11.09. - Teresa Kalina - Platforma Obywatelska
10.09. Prezydent Szczecina Piotr Krzystek - Bezpartyjni
09.09 - Arkadiusz Czarnecki - Wiosna
06.09 Marek Gróbarczyk - Prawo i Sprawiedliwość
05.09 Dawid Krystek - Sojusz Lewicy Demokratycznej
04.09 - Maciej Kopeć - Prawo i Sprawiedliwość
03.09. Stefania Biernat - Prawo i Sprawiedliwość
02.09 - Marcin Bedka - Konfederacja
29.08 Maciej Kopeć - wiceminister edukacj narodowej PiS
28.08 Przemysław Słowik - Koalicja Obywtelska / Nowoczesna
27.08 Artur Szałabawka - poseł Prawa i Sprawiedliwości
26.08 Dariusz Wieczorek Sojusz Lewicy Demokratycznej
23.08. Edward Kosmal - Prawo i Sprawiedliwość
22.08 dr Waldemar Urbank - rektor WSH TWP w Szczecinie
21.08 Michał Jach - poseł Prawa i Sprawiedliwości
20.08 Katarzyna Kotula - Wiosna Roberta Biedronia
19.08 Arkadiusz Litwiński - były poseł PO/kandydat do Sejmu PiS
16.08 Leszek Dobrzyński - poseł Prawa i Sprawiedliwości
14.08 Jarosław Rzepa - Polskie Stronnictwo Ludowe
13.08 Daniel Wacinkiewicz - zastępca prezydenta Szczecina, Bezpartyjni
12.08 Zbigniew Bogucki - Prawo i Sprawiedliwość
9.08 Marcin Palade - politolog
8.08 Krzysztof Zaremba - Prawo i Sprawiedliwość
7.08 Arkadiusz Marchewka - Platforma Obywatelska
6.08 Maria Ilnicka-Mądry - Bezpartyjni
5.08 Maciej Kopeć - wiceminister edukacji narodowej
2.08 Andrzej Kostyra - dziennikarz sportowy Super Expressu i Polsatu Sport
1.08 Major Zbigniew Piasecki ps. "Czekolada" - żołnierz AK i harcerz Szarych Szeregów
31.07 Bazyli Baran - Koalicja Obywatelska
30.07 Ks. Mariusz Wencławek - salezjanin, organizator Męskiego Różańca w Szczecinie
29.07 Rafał Mucha - Prawo i Sprawiedliwość
26.07 Piotr Woźniak - prezes zarządu Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa
25.07 Leszek Dobrzyński - Prawo i Sprawiedliwość
24.07 Łukasz Kadłubowski - Koalicja Obywatelska
23.07 Małgorzata Prokop-Paczkowska - Wiosna Roberta Biedronia
22.07 Marek Gróbarczyk - minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej
19.07 dr hab. Piotr Chrobak - szczeciński politolog
18.07 Maksymilian Rogalski - były piłkarz Pogoni Szczecin, koordynator Akademii Pogoni
17.07 Marcin Biskupski - Koalicja Obywatelska/wiceprzewodniczący Rady Miasta Szczecin
16.07 Dariusz Wieczorek - szef zachodniopomorskiego SLD
15.07 Jarosław Rzepa - Polskie Stronnictwo Ludowe
12.07 Andrzej Niedzielski - Koalicja Obywatelska
11.07 Małgorzata Jacyna-Witt - Prawo i Sprawiedliwość
10.07 Renata Łażewska - Bezpartyjni/przewodnicząca Rady Miasta Szczecin
9.07 Janusz Olczak - dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie
8.07 Artur Szałabawka - Prawo i Sprawiedliwość
5.07 Dariusz Matecki - Prawo i Sprawiedliwość
4.07 Zbigniew Bogucki - Prawo i Sprawiedliwość
3.07 Anna Szotkowska - wiceprezydent Szczecina
2.07 Edyta Łongiewska-Wijas - Koalicja Obywatelska
1.07 Michał Jach - Prawo i Sprawiedliwość
28.06 Michał Przepiera - wiceprezydent Szczecina
27.06 prof. Alberto Lozano Platonoff - członek Rady Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytet Szczeciński
26.06 Przemysław Słowik - Koalicja Obywatelska
25.06 Leszek Duklanowski - Prawo i Sprawiedliwość
24.06 Marek Kolbowicz - Bezpartyjni
21.06 Maciej Kopeć - Prawo i Sprawiedliwość/wiceminister edukacji narodowej
19.06 Dominika Jackowski - Koalicja Obywatelska
18.06 Dariusz Matecki - Prawo i Sprawiedliwość
17.06 Marcel Duda - KORWiN
2345678