Samorządowa przeplatanka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Samorządowa przeplatanka
5.04 Łukasz Listwoń - kandydat do Rady Osiedla Drzetowo-Grabowo/Platforma Obywatelska
4.04 Monika Woźniak-Lewandowska - kandydatka do Rady Osiedla Gumieńce/Prawo i Sprawiedliwość
3.04 Jakub Kozieł - Kukiz’15
2.04 Marek Duklanowski - kandydat do Rady Osiedla Świerczewo/Prawo i Sprawiedliwość
1.04 Artur Nycz- Koalicja Obywatelska
29.03 Joanna Pieciukiewicz - przewodnicząca Rady Osiedla Krzekowo-Bezrzecze
28.03 Michał Przepiera - wiceprezydent Szczecina
27.03 Marek Kolbowicz - Bezpartyjni
26.03 Leszek Duklanowski - Prawo i Sprawiedliwość
25.03 Dominika Jackowski - Koalicja Obywatelska
22.03 Krzysztof Romianowski - Rada Osiedla Kijewo
21.03 Patryk Jaskulski - Koalicja Obywatelska
20.03 Renata Łażewska - Bezpartyjni
19.03 Teresa Dera - wójt gminy Dobra
18.03 Dariusz Matecki - Prawo i Sprawiedliwość
15.03 Maciej Szyszko - Bezpartyjni
14.03 Andrzej Kamrowski - przewodniczący Rady Osiedla Gumieńce
13.03 Małgorzata Jacyna-Witt - Prawo i Sprawiedliwość
12.03 Marcin Przepióra - Bezpartyjni
11.03 Łukasz Kadłubowski - Koalicja Obywatelska
8.03 Daniel Wacinkiewicz - wiceprezydent Szczecina
7.03 Robert Stankiewicz - Prawo i Sprawiedliwość
6.03 Przemysław Słowik - Koalicja Obywatelska
5.03 Aleksandra Muszyńska - Prawo i Sprawiedliwość
4.03 Szymon Detko - Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Szczecin
1.03 Monika Kieliszak - Prawo i Sprawiedliwość
28.02 Maciej Kopeć - Prawo i Sprawiedliwość/wiceminister edukacji narodowej
27.02 Marcin Biskupski - Koalicja Obywatelska
26.02 Marek Kolbowicz - Bezpartyjni
25.02 Bartłomiej Sochański - Prawo i Sprawiedliwość
22.02 Igor Podeszwik - Nowy Szczecin
21.02 Zbigniew Bogucki - Prawo i Sprawiedliwość
20.02 Przemysław Słowik - Koalicja Obywatelska
19.02 Mirosław Żylik - Bezpartyjni
18.02 Leszek Duklanowski - Prawo i Sprawiedliwość
15.02 Małgorzata Schwarz - wójt gminy Kołbaskowo
14.02 Krzysztof Soska - wiceprezydent Szczecina
13.02 Edyta Łongiewska-Wijas - Koalicja Obywatelska
12.02 Małgorzata Jacyna-Witt - Prawo i Sprawiedliwość
11.02 Anna Szotkowska - wiceprezydent Szczecina
8.02 Katarzyna Dyczyńska - Prawo i Sprawiedliwość
7.02 Dawid Krystek - Sojusz Lewicy Demokratycznej
6.02 Michał Przepiera - wiceprezydent Szczecina
5.02 Rafał Niburski - Prawo i Sprawiedliwość
4.02 Dominika Jackowski - Koalicja Obywatelska
1.02 mec. dr Marek Białkowski - szef "Solidarności" na Uniwersytecie Szczecińskim
31.01 Dariusz Matecki - Prawo i Sprawiedliwość
30.01 Maria Ilnicka-Mądry - Bezpartyjni
29.01 Teresa Kalina - Koalicja Obywatelska
28.01 Piotr Czypicki - Szczeciński Ruch Miejski
3456789