Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Wojciech Zagaj
Wojciech Zagaj
Nie żyje Wojciech Zagaj. Nasz radiowy kolega odszedł niespodziewanie we wtorek 30 lipca.
Wojtek pracował z nami w Radiu Szczecin od 2013 roku. Początkowo jako reporter, a ostatnio jako wydawca programu publicystycznego Radio Szczecin na Wieczór i informacyjno-publicystycznego Wszystko na Gorąco. Był też wydawcą portalu www.radioszczecin.pl.
Miał 29 lat.
Wojciech Zagaj. Wspomnienie.

Dodaj komentarz 11 komentarzy

Szok i wyrazy współczucia
Przesyłam najszczersze kondolencje :-((( ✝ ????
Życie choć piękne, tak kruche jest... Dlaczego śmierć zabiera nam tak nagle młodych, zdolnych ludzi ? Wszystkim bliskim Pana Wojciecha pragnę złożyć wyrazy najgłębszego współczucia.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie

A światłość wiekuista niechaj Mu świeci

Niech odpoczywa w pokoju wiecznym

Amen!
Radio Szczecin niejednokrotnie zaskakiwało słuchaczy wieloma niezwykłymi informacjami, jednak dzisiejsza jest całkowicie nieakceptowalna.
Szczecińskie wydarzenia bez charakterystycznego łowcy dźwięków, z mikrofonem Radia Szczecin, już nigdy nie będą takie same.
Żadna pora nie jest odpowiednia na śmierć, zwłaszcza, gdy przychodzi o wiele za wcześnie.
Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego, również tej radiowej [*]
Dziś już inaczej patrzę na ten film który zrobiłem w czasie wspólnego wyjazdu na Litwę. W ekipie Paczki dla Rodaka i Bohatera na Kresach był też pewien reporter Polskiego Radia Szczecin. Wtedy właśnie poznałem Wojtka Zagaja. Miał on zrobić wówczas relację audio z akcji pomocowej. Ja wykonałem ten film gdzie Wojtek pomógł mi z dźwiękiem śpiewających dzieci na początku i na końcu filmu. Jego wizerunek - reportera z mikrofonem tachającego paczki dla Rodaków z Wileńszczyzny przewija się w kilku momentach. Dla mnie ten reportaż będzie także wspomnieniem o nim. I gdy dowiedziałem się o jego odejsciu, odrazu włączyłęm ten film. Dalej jakoś nie wierzę.
Polecam też radiowy reportaż Wojtka z kolejnej edycji akcji. Tytuł: "Paczka Polskości". Tam także miałem okazję z nim pracować. Wymienialiśmy się dźwiękami. To był dobry czas i dziękuję Bogu że postawił mi Wojtka na mojej drodze. Nie tylko tej wileńskiej. TO bardzo smutny dla mnie dzień.
Poniżej linki do materiałów:
https://www.youtube.com/watch?v=7I0wZH7z1Dg&t=655s
http://radioszczecin.pl/276,4592,paczka-polskosci-reportaz-wojciecha-zagaja
Szok, dlaczego, 29 lat, Kondolencje dla rodziny ;(
To szokująca informacja. Wojtka poznałam w 2016 roku przy jednym z pierwszych wydarzeń jakie organizowaliśmy że Stowarzyszeniem. Wojtek był wspaniałym młodym człowiekiem, otwartym na działania i wrażliwym na problemy społeczne.
Serce boli jak odchodzą tacy ludzie.
Składam szczere wyrazy współczucia i kondolencje.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
"Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej"
Nie dociera ta wiadomość do mnie , jest z nami jeszcze i na zawsze bedzie ..........
Boże, po stokroć święty, mocny i uśmiechnięty – […] dzisiaj, gdy mi tak smutno i duszno, i ciemno – uśmiechnij się nade mną.

ks. Jan Twardowski
Oj Wojtku, bez Ciebie to nie będzie to samo radio co przedtem. Jestem wdzięczny Bogu, że zesłał tak wspaniałego człowieka na ziemię, którego mogłem znać. Wciąż nie mogę uwierzyć, że nie ma Ciebie z nami, nasz radiowy żartownisiu. Niech Ci ziemia lekką będzie. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty