Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Nie dzień, ale tydzień Wszystkich Świętych. Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego zwiększa częstotliwość kursowania tramwajów i autobusów w rejon Cmentarza Centralnego. Pierwsze zmiany wprowadzone zostaną już w sobotę.
- Będzie zdecydowanie łatwiej dostać się na cmentarz - mówi Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy ZDiTM. - Dodatkowe tramwaje i kursy linii numer 8 oraz dodatkowe linie autobusowe w rejonie cmentarza ruszają od 24 października, czyli od najbliższej soboty. Bardzo zachęcamy do tego, aby skorzystać z tej możliwości.

- Chcemy przekonać mieszkańców Szczecina, aby rozłożyli swoje wizyty na cmentarzu na cały tydzień - dodaje Pieczyńska. - Cały przyszły tydzień, to jest również dodatkowa komunikacja miejska, oczywiście z głównym naciskiem na ten weekend na przełomie października i listopada. To nasz apel, aby rozłożyć ten Dzień Wszystkich Świętych na Tydzień Wszystkich Świętych.

Ze szczegółami zmian można się zapoznać poprzez załączony poniżej pliku PDF, a także na stronie internetowej Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego.
Relacja Marka Borowca [Radio Szczecin]
Zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty