Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja: Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Pierwsze nagrody trafiają do "Domowoaktywnych". Vouchery o łącznej wartości tysiąca złotych odebrała już Julka - wygrała je w konkursie Radia Szczecin i Decathlonu.
Laureatka trenuje na co dzień lekkoatletykę - jak mówi - sprzęt przyda jej się do treningów, które są utrudnione ze względu na ograniczenia epidemiczne.

- Bardzo dziękuję, nawet nie wyobrażacie sobie, jak wielkie to dla mnie wsparcie. Przydadzą się bardzo i na sprzęt sportowy, i siłowy. Wspomoże to bardzo moje przygotowania do sezonu biegowego. Myślę, że kupony przeznaczę na odzież sportową, aczkolwiek zastanawiam się też na dobrym zegarkiem z GPS-em - dodaje laureatka.

To nie koniec konkursu - żeby walczyć o vouchery o wartości tysiąca i pięciuset złotych wystarczy wysłać nam formularz i zdjęcie, które pokazuje jak aktywnie spędzacie czas z krótkim opisem Waszego sportowego hobby i tego, jak dbacie o swoje zdrowie. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli.
- Wspomoże to bardzo moje przygotowania do sezonu biegowego. Myślę, że kupony przeznaczę na odzież sportową, aczkolwiek zastanawiam się też na dobrym zegarkiem z GPS-em - dodaje laureatka.
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty