Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. UM Szczecin
Fot. UM Szczecin
O ile wykonawca prac i pogoda pozwoli to już w sobotę będzie można swobodnie przejeżdżać w obu kierunkach ulicą Granitową między Podjuchami, a rondem w Zdrojach.
Pierwotnego terminu, czyli połowy września, nie udało się dotrzymać. Głównym powodem opóźnień były źle udokumentowane elementy uzbrojenia podziemnego na odcinku Granitowej między Krygiera a Złotą.

- Te wszystkie nieprzewidziane wcześniej roboty już zakończono - powiedział rzecznik miasta do spraw inwestycji Piotr Zieliński. - Myślę, że sytuacja jest tu jasna i klarowna. Organizacja ruchu jest zatwierdzona. Wszystkie prace, które faktycznie powodowały utrudnienia, dobiegają końca. Od soboty, od godzin porannych, ruch zamkniętym odcinkiem ulicy Granitowej zostanie przywrócony.

- Ale otwarcie Granitowej to nie koniec sobotnich zmian - dodaje odpowiedzialny w mieście za organizację ruchu Marcin Charęza. - Pierwsza nowość to trzy wlotowe mini rondo usytuowane na dzisiejszej ulicy Krygiera, zaraz za zjazdem z obiektu mostowego.

Przyjęte rozwiązania rzeczywiście są dość skomplikowane. Szczegóły w piątkowym magazynie "Wszystko na Gorąco" po godzinie 16.
Relacja Marka Borowca.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty