Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Prawie czterystu średniodystansowców, dwustu miłośników nordic walking i ponad setka dzieci wystartuje w tym roku w ósmym już Biegu Mikołajkowym w Policach.
Mimo pandemii impreza się odbędzie... ale w nieco innej, bezpiecznej dla uczestników formule. Organizatorzy udostępnią trasę biegaczom, którzy pokonają ją w wybranych przez siebie sobotnio-niedzielnych godzinach.

- Nowością tegorocznej imprezy będzie internetowe studio biegowe - mówi jeden z organizatorów Biegu Mikołajkowego Zbigniew Pokrzywiński. - Robimy to pierwszy raz, ale wiemy, że bieg jest wirtualny. Żyjemy teraz w wirtualnym świecie, bo takie mamy czasy. Staramy się jednak, żeby ludzie poczuli te emocje z nami, byli z nami na Facebooku, śledzili nas. Będą ciekawi goście, wspomnienia i zdjęcia z tras. My zdjęcia wysłane do nas na bieżąco udostępniamy.

Biegowe studio internetowe uruchomione zostanie w "mikołajkową" niedzielę od godziny 10:00. Organizatorzy nadawać będą bezpośrednio z hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach.
- Nowością tegorocznej imprezy będzie internetowe studio biegowe - mówi jeden z organizatorów Biegu Mikołajkowego Zbigniew Pokrzywiński.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty