Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Marcin Bedka Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Marcin Bedka Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Nie jesteśmy partią, której działanie ma spowodować wzrost poparcia w sondażach - mówił, w "Rozmowach pod Krawatem" w Radiu Szczecin, Marcin Bedka z Konfederacji.
Przypomnijmy, Konfederacja od wielu miesięcy domaga się znoszenia obostrzeń związanych z koronawirusem.

- Dla polityka nie powinno to mieć kluczowego znaczenia, wpływającego na to jak działa. Polityk powinien działać w słusznej sprawie, jeśli polityk działa w słusznej sprawie, to efekty często nie przychodzą od razu, to widać często. Efekty zazwyczaj przychodzą po jakimś czasie. Ludzie do pewnych zachowań i pewnych działań partii politycznych się przyzwyczajają, widzą, że one działają w określony sposób, że nie zmieniają swoich poglądów i w pewnym momencie to poparcie rośnie - zapewnia Bedka.

W ciągu dwóch lat poparcie dla Konfederacji wzrosło w sondażach o 1 proc. W zależności od sondaży, Konfederacja ma od 5 do 7 proc. poparcia.
- Ludzie do pewnych zachowań i pewnych działań partii politycznych się przyzwyczajają, widzą, że one działają w określony sposób, że nie zmieniają swoich poglądów i w pewnym momencie to poparcie rośnie - zapewnia Bedka.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty