Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. www.facebook.com
Fot. www.facebook.com
Chłopiec chory na rdzeniowy zanik mięśni potrzebuje najdroższego leku świata wartego przeszło 9 milionów złotych.
Znajomi i przyjaciele rodziny zorganizowali kiermasz, na terenie przedszkola, w sobotę w Mostach pod Goleniowem - mówi Paulina Krześniak z grupy "Herosi Kacperka". - Na kiermaszu będą pyszne ciasta, swojskie wyroby, grochówka. Będą też stoiska z rękodziełem, zabawkami, ubraniami, książkami, a dla najmłodszych będzie przygotowana loteria fantowa. Pojawi się wóz strażacki, odwiedzą nas także motocykliści z lokalnej Motokorby.

Kiermasz potrwa od godziny 12 do 16.

Obecnie trwa walka z czasem, dlatego tak ważne jest szybkie zebranie wymaganej kwoty. - Problem polega na tym, że u Kacpra ta choroba została zdiagnozowana w wieku 12 miesięcy. Jest to bardzo późno, bo lek można podać do wagi 13,5 kg. Kacper w tej chwili waży 10,1 kilograma. Mamy w tej chwili 113 tysięcy złotych, więc to sam początek zbiórki - tłumaczy Krześniak.

Chłopcu można pomóc również wpłacając pieniądze na portalu siepomaga.pl. A także dołączając do Facebookowej grupy o nazwie "Herosi Kacperka", gdzie odbywają się licytacje.
Znajomi i przyjaciele rodziny zorganizowali kiermasz, na terenie przedszkola - w sobotę w Mostach pod Goleniowem - mówi Paulina Krześniak z grupy "Herosi Kacperka".
Obecnie trwa walka z czasem, dlatego tak ważne jest szybkie zebranie wymaganej kwoty.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty