Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Graf. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Graf. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Festiwal muzyki elektronicznej, dyskoteka u stóp Wieży Bismarcka i najważniejsze, czyli Złote Piaski Radia Szczecin w Trzebieży. To tylko niektóre imprezy, które czekają nas w ten weekend.
Faithless, Paul van Dyk, czy Carl Cox - oni zagrają w Kołobrzegu za rok. Festiwal Sunrise w swojej głównej odsłonie ze względu na pandemię odbędzie się w przyszłe wakacje, ale organizatorzy nie zostawią was w tym roku bez kultowej imprezy nad morzem.

The other side of the sun - czyli wielka impreza z muzyką klubową i elektroniczną już w ten weekend! Na lotnisku w Podczelu w piątek zagrają Sikdope, Jay Hardway, Julian Jordan, Keanu Silva, Matador, Weikum, La Fuente, Hannes Bieger. KRIS, Matys, Milkwish, Neevald czy DJ Kuba & Neitan. Bilety - na jeden dzień niecałe dwie stówki, dwudniowy karnet - niecałe 4.

A jeśli lotnisko wydaje wam się niecodzienną miejscówką na festiwal, to co powiecie o Wieży Gocławskiej - a właściwie wieży Bismarcka w Szczecinie? To właśnie tam już w sobotę będą do waszej dyspozycji DJe, bar i wspaniały klimat budowli z początku 20. wieku. Warunki są trzy: musicie najpierw zapłacić za bilet około 60 złotych - musicie się tam wspiąć i musicie się świetnie bawić. Ten ostatni warunek będzie najłatwiejszy do
spełnienia. Pamiętajcie - sobota, godzina 16.00 początek.

Sobotnia noc to świetna okazja również do aktywności fizycznej innej niż slalom gigant po kilku głębszych lub praca nad bicepsem z kuflem piwa zamiast hantli. Już w sobotę po 22.00 na Arkonce rusza 7. Nocny Maraton Szczeciński. Pobiegnie siedmiuset zawodników - niestety zapisy już się skończyły, ale zawsze warto wpaść pokibicować i jeśli do tej pory nie biegaliście, to dobry pomysł, żeby skosztować tej atmosfery i następnym razem wziąć udział w podobnej imprezie?

Mamy dla Was jeszcze dwie inne propozycje - sygnowane znakiem jakości Radia Szczecin: w sobotę zapraszamy Was do Wolina, a tam Ryba na Talerzu. Oprócz stref aktywności - oczywiście w głównej roli wystąpią owoce mórz, jezior i rzek. Impreza startuje w południe na Wolińskich Błoniach. Na niedzielę też coś mamy - Musicie być z nami na plaży w Trzebieży, gdzie szykujemy dla Was prawdziwe poszukiwania skarbów podczas imprezy Złote Piaski. Zakopaliśmy dla Was łącznie tysiąc złotych - będziecie musieli je odnaleźć. AAAALE! Nie może być zbyt łatwo, więc łopaty, grabie i kilofy muszą iść w odstawkę - korzystacie tylko z własnych dłoni. Oprócz pogoni za pieniądzem proponujemy Wam strefę chillu, konkursy z nagrodami i mega przyjemną atmosferę. Pamiętajcie - sobota w południe - Wolin z rybą na talerzu, Niedziela - Trzebież od 10.00 do 15.00 Złote Piaski.

Bawcie się dobrze!


Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty