Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]
PKP Polskie Linie Kolejowe otwierają od poniedziałku dla kierowców przejazd pod wiaduktem w ciągu ulicy Wyszyńskiego w Stargardzie.
Na razie skorzystają z niego tylko samochody i autobusy komunikacji miejskiej. Piesi nadal będą poruszać się tymczasowym przejściem przez dworzec PKP.

- Obecnie na wiadukcie, w ciągu ulicy Wyszyńskiego, trwają już ostatnie prace drogowe - mówi Bartosz Pietrzykowski z biura prasowego PKP Polskich Linii Kolejowych. - Wykonawca obecnie kładzie nawierzchnię drogi i planuje otwarcie przejazdu pod wiaduktem od 2 sierpnia. Po zakończeniu pierwszego etapu prac, na wiadukcie przy ul. Wyszyńskiego, roboty obejmą kolejne wiadukty - przy ul. I Brygady oraz Bogusława IV.

Prace, przy przebudowie przejazdu przez wiadukt kolejowy nad ulicą Pierwszej Brygady w Stargardzie, rozpoczną się prawdopodobnie już na początku przyszłego tygodnia.
- Obecnie na wiadukcie w ciągu ulicy Wyszyńskiego trwają już ostatnie prace drogowe - mówi Bartosz Pietrzykowski z biura prasowego PKP Polskich Linii Kolejowych.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty