Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Międzyregionalna Wystawa Alpak. Maciej Papke [Radio Szczecin/Archiwum]
Międzyregionalna Wystawa Alpak. Maciej Papke [Radio Szczecin/Archiwum]
Muzycznie, bo od przeglądu Kapel Ludowych rozpocznie się drugi dzień Targów Rolnych w Barzkowicach.
Będą konkursy, pokazy, w tym pracy maszyn rolniczych. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i dorosłych - podkreśla Adam Kalinowski, zastępca dyrektora Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach. - Ktoś, kto będzie chciał się sprawdzić w dojeniu krów, oczywiście na fantomie, też będzie mógł to zrobić. Jest taka nowość, dzięki współpracy z hodowcami bydła mięsnego. Jest szereg różnych atrakcji i konkursów.

Po południu planowane są prezentacje alpak, będzie można też zobaczyć skunksy. Jojo i Ariel cieszą się niezwykłą popularnością. Ale są też i inne zwierzęta. - Są strusie, myszołowy, kucyki, konie, osiołki, szeroka gama zwierząt futerkowych - dodaje Kalinowski.

Do tego rękodzieło i mnóstwo produktów lokalnych i regionalnych.
Będą konkursy, pokazy, w tym pracy maszyn rolniczych. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i dorosłych - podkreśla Adam Kalinowski, zastępca dyrektora Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach.
Po południu planowane są prezentacje alpak, będzie można też zobaczyć skunksy. Jojo i Ariel cieszą się niezwykłą popularnością. Ale są też i inne zwierzęta.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty