Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Drogowcy rozpoczynają we wtorek wymianę asfaltu na ulicy Żołnierskiej w Szczecinie. Trwające - ponad miesiąc - prace dotyczyć będą odcinka od skrzyżowania z ulicą Szeroką do skrzyżowania z ulicą Klonowica.
- Pracę będą prowadzone w ramach bieżącego utrzymania dróg. Wieczorami i w nocy, żeby utrudnienia były jak najmniejsze, powinny zakończyć się więc już z końcem listopada. Remontowi będzie podlegał odcinek od ulicy Klonowica do ul. Szerokiej - mówi Hanna Pieczyńska z Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie.

Nakładka asfaltowa wymieniana będzie także na ulicy Miodowej. Tutaj drogowcy pojawią się w czwartek. Ich prace obejmą odcinek od skrzyżowania z ulicą Chorzowską do skrzyżowania z ulicą Pod Urwiskiem.

Większość zaplanowanych do końca listopada prac wykonywana będzie w godzinach wieczorno-nocnych.

Od czwartku, asfalt wymieniany będzie także na ulicy Miodowej. Prace drogowców obejmą odcinek od skrzyżowania z ulicą Chorzowską do skrzyżowania z ulicą Pod Urwiskiem.
- Remontowi będzie podlegał odcinek od ulicy Klonowica do ul. Szerokiej - mówi Hanna Pieczyńska z Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty