Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Michał Materla. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Michał Materla. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Najsłynniejszy szczeciński zawodnik MMA wraca do największej polskiej federacji.
Michał Materla, po ponad rocznej przerwie, znów wejdzie do klatki dla KSW, a walka odbędzie się w Szczecinie.

Zawodnik Berserkers Team poinformował o tym - podczas programu Hejt Park - w internetowym Kanale Sportowym. Gala odbędzie się 15 stycznia w Netto Arenie. To właśnie wizja występu w Szczecinie przekonała sportowca do podpisania nowego kontraktu.

- Bardzo się cieszę z tego tytułu, że będę mógł po raz drugi się zaprezentować przed szczecińską publicznością i przed rodziną pokazać swoje umiejętności. To jest grupa ludzi, która zawsze mnie wspierała, jest mi życzliwa, dlatego się cieszę - podkreślał Materla.

Kilka miesięcy temu Materla zaangażował się w tworzenie federacji EFM, w barwach której także startował. W ubiegłym miesiącu zrezygnował z tego projektu.

W KSW ostatnią walkę stoczył ponad rok temu, przegrał w pierwszej rundzie z Roberto Soldiciem. Był posiadaczem pasa mistrzowskiego tej federacji w wadze średniej. Na razie nie wiadomo z kim zmierzy się w walce w Szczecinie.
- To jest grupa ludzi, która zawsze mnie wspierała, jest mi życzliwa, dlatego się cieszę - podkreślał Materla.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty