Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja Wojciech Ochrymiuk[Radio Szczecin]
W Świnoujściu startuje Wakacyjne Miasto Kobiet, czyli cztery dni koncertów, przedstawień, rozmów motywacyjnych i spotkań z gwiazdami. A wszystko dla pań.
Całe wydarzenie rozpoczęło się przy muszli koncertowej na promenadzie. Tam, w specjalnie przygotowanych namiotach, odbywać się będzie większość warsztatów i spotkań z gwiazdami i ekspertami różnych dziedzin.

Na większość wydarzeń wstęp mają głównie panie - mówi Krzysztof Bobala, organizator wydarzenia.

- Poranki są dla pań. Myślę, że to jedna z większych wygranych tego festiwalu, bo panie czują się doskonale w swoim towarzystwie. Gdyby byli panowie, to być może jedna lub druga strona byłaby skrępowana. Poruszane są tematy dość trudne, także zdrowotne - mówi Bobala.

W różnych strefach Wakacyjnego Miasta Kobiet odbywają się będą zajęcia sportowe, motywacyjne i lifestylowe. Wieczorne i popołudniowe koncerty staną otworem dla każdego.

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, ale ze względów technicznych mogą mieć ograniczoną liczbę miejsc. Zapisy prowadzone są na miejscu. Wydarzenia odbywają się na promenadzie, w okolicy Muszli Koncertowej.
Relacja Joanny Maraszek
Fot. Jakub Niwa
Fot. Jakub Niwa
Graf. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Graf. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty