Radio SzczecinRadio Szczecin » Religia na fali

źródło: https://www.facebook.com/ChojnaPL
źródło: https://www.facebook.com/ChojnaPL
Archidiecezjalne Dni Młodych w Chojnie. Fot. Ks. Wojciech Koladyński
Archidiecezjalne Dni Młodych w Chojnie. Fot. Ks. Wojciech Koladyński
Koncert, spotkania z misjami, wystawa Fundacji Małych Stópek, a także rozgrywki sportowe.
W sobotę zakończą się trzydniowe Archidiecezjalne Dni Młodych w Chojnie. Głównym punktem ostatniego dnia będzie Msza Św., pod przewodnictwem abp. Andrzeja Dzięgi.

Ks. Wojciech Koladyński z parafii Matki Bożej Jasnogórskiej w Szczecinie podkreśla, że program dnia jest bardzo bogaty. - I tak jak mówi tegoroczne hasło "Dni Młodych" - "Wstać i być świadkami", kiedy za moment rozjedziemy się do domów. W tym czasie wakacyjnym należy być świadkami Jezusa Chrystusa.

Zespół "Som Gorsi", który dziś o godz. 17:00 wystąpi na scenie głównej przy Ratuszu, a jak podkreśla Paulina Fryszka z Fundacji Szczecińska, wszystkie punkty programu są niebiletowane. - Można po prostu wziąć udział w koncercie, i do tego też zapraszamy okolicznych mieszańców - dodaje Fryszka.

Dziś też poznamy przyszłorocznego gospodarza ADM-ów, a program imprezy na stronie ichtis.info.
Relacja Piotra Kołodziejskiego.

Zobacz także

2022-09-10, godz. 17:19 "Miłujcie Boga i żyjcie po chrześcijańsku". Pielgrzymka dzieci do sanktuarium w Szczecinie Biskup Virgilio Antunes z Coimbry w Portugalii przewodniczył uroczystej mszy świętej podczas IV Archidiecezjalnej Pielgrzymki Dzieci do pierwszego na świecie Sanktuarium Dzieci Fatimskich na osiedlu Kasztanowym w Szczecinie. » więcej 2022-09-10, godz. 08:23 Rusza IV Archidiecezjalna Pielgrzymka Dzieci W sobotę odbędzie się IV Archidiecezjalna Pielgrzymka Dzieci do pierwszego na świecie Sanktuarium Dzieci Fatimskich na osiedlu Kasztanowym w Szczecinie. O 11 uroczystej mszy św. będzie przewodniczył biskup Virgilio Antunes z Coimbry… » więcej 2022-08-25, godz. 07:43 Odszedł ksiądz Piotr Kilian Zmarł ksiądz Piotr Kilian - poinformowała o tym archidiecezja szczecińsko-kamieńska. » więcej 2022-08-15, godz. 09:11 Ruszyła pielgrzymka "Od Krzyża do Krzyża" 105 osób z całego kraju, w tym 20 małżeństw, wyruszyło w motocyklowej pielgrzymce 'Od Krzyża do Krzyża'. » więcej 2022-08-15, godz. 08:15 "Maryja to najcenniejszy owoc, który dojrzał na polach królestwa Bożego" W poniedziałek w Kościele Katolickim jedna z najważniejszych uroczystości - Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny. » więcej 2022-08-13, godz. 08:26 Pielgrzymi ze Szczecina dotarli na Jasną Górę 38. Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę dotarła do celu. W sobotę rano, około godz. 8.30 pątnicy stanęli przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Jasnogórskiej. » więcej 2022-08-09, godz. 15:02 "Żegnamy charyzmatyczną postać" Żegnamy bardzo zasłużoną postać dla naszego salezjańskiego zgromadzenia, ponieważ był inspektorem, rektorem seminarium, ale także wieloletnim duszpasterzem w naszych strategicznych parafiach w Pile, Słupsku, Bydgoszczy czy Szczecinie… » więcej 2022-08-09, godz. 07:17 Pożegnanie zasłużonego salezjanina We wtorek parafianie, mieszkańcy Szczecina pożegnają zasłużonego dla salezjanów ks. Stanisława Styrnę. Kapłan z 62-letnim stażem zmarł w piątek. » więcej 2022-08-08, godz. 14:51 Mieszkańcy Błądkowa zbudowali przydrożną kapliczkę [ZDJĘCIA] Pierwsza w gminie Dobra przydrożna kapliczka stanęła dokładnie we wsi Błądkowo. Inicjatywa pochodzi od mieszkańców, którzy zmotywowali do działania sołtysa, aby ten zorganizował zbiórkę pieniędzy. » więcej 2022-08-06, godz. 18:07 Papież przyjął na audiencji ambasadora Ukrainy Papież przyjął w sobotę na audiencji ambasadora Ukrainy przy Stolicy Apostolskiej Andrija Jurasza. Watykan na razie nie poinformował o treści rozmowy, ale komentatorzy domyślają się, że jej tematem była głównie ewentualna wizyta… » więcej
3456789