Piłkarze ręczni Sandry SPA Pogoni nadal bez zwycięstwa w tym roku w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
Szczecinianie przegrali w niedzielę na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 24:28 w 17. kolejce Superligi. Najskuteczniejszym graczem szczecińskiej siódemki w niedzielnym spotkaniu był Piotr Rybski, który zdobył 8 goli, ale to nie wystarczyło do zdobycia punktu.

To piąta z rzędu porażka ekipy trenera Rafała Białego w ligowych zmaganiach. W tabeli rozgrywek portowcy pomimo porażki w Zabrzu nadal zajmują 11. miejsce. W kolejnym meczu Superligi szczypiorniści Sandry SPA Pogoni w sobotę w Szczecinie zmierzą się z Grupą Azoty Tarnów.

Górnik Zabrze - Sandra Spa Pogoń Szczecin 28:24 (14:11)

Górnik: Galia, Skrzyniarz - Bondzior, Bis, Tomczak, Łyżwa, Sluijters, Czuwara, Pawelec, Buszkow, Gliński, Gogola, Kondratiuk, Dudkowski, Krawczyk, Adamuszek.
Czerwone kartki: Adrian Kondratiuk w 54. minucie meczu oraz Łukasz Gogola w 57. minucie z gradacji kar.

Sandra Spa: Terekhof, Gawryś - Telenga, Krok, Wąsowski, Gierak, Krupa, Bosy, Biernacki, Jedziniak, Krysiak, Matuszak, Rybski, Zaremba, Fedeńczak