Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Pogoń zasłużenie wygrała w Rostocku 1:0. źródło: https://pogonszczecin.pl/
Pogoń zasłużenie wygrała w Rostocku 1:0. źródło: https://pogonszczecin.pl/
Piłkarze Pogoni lepsi od beniaminka 2. Bundesligi. Szczecinianie pokonali w Niemczech Hansę Rostock 1:0 w sparingowym meczu. Zwycięskiego gola dla portowców zdobył w 68. minucie z rzutu karnego Sebastian Kowalczyk.
Wicelider Ekstraklasy był zespołem lepszym i mógł pokusić się o bardziej okazałe zwycięstwo. Dobrych sytuacji do zdobycia bramek nie wykorzystali jednak Piotr Parzyszek, który przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Hansy oraz Kamil Grosicki i Rafał Kurzawa.

Ostatecznie Pogoń zasłużenie wygrała w Rostocku 1:0.

W ekipie trenera Kosty Runjaića zabrakło w kontrolnym meczu kilku czołowych zawodników. Wolne otrzymali Benedikt Zech i Michał Kucharczyk, nie grali reprezentanci Polski i Słowenii: Kacper Smoliński, Mariusz Fornalczyk i Luka Zahović. Do Niemiec nie pojechali także leczący urazy: Damian Dąbrowski, Kacper Kozłowski, Alexander Gorgon, Igor Łasicki i Maciej Żurawski.

W Dumie Pomorza wystąpili natomiast młodzi gracze z zespołu rezerw: Dariusz Krzysztofek, Dawid Rezaeian, Szymon Cybulski, Jakub Lis, Mateusz Łęgowski, Stanisław Wawrzynowicz, Kacper Łukasiak, Bartłomiej Mruk i Aron Stasiak.
Relacja Artura Dyczewskiego [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty