Młodzi przedstawiciele Feniks Pesta Stargard zajęli drugie miejsce w finale Zachodniopomorskiej Ligi Zapaśniczej Dzieci w Białogardzie.
Stargardzianie przegrali tylko z triumfatorem zawodów ZKS-em Koszalin pokonując w finałowej rywalizacji swoich rówieśników z AKS-u Białogard i Husarii Kozielice. Podium Zachodniopomorskiej Ligi Zapaśniczej Dzieci uzupełnił AKS Białogard.

Oprócz zdobycia tytułu wicemistrza zapaśnicy i zapaśniczki stargardzkiego klubu z powodzeniem startowali w Białogardzie również w Pucharze Bałtyku Memoriale Mieczysława Lisa w kategorii do lat 14. W tych zawodach reprezentanci Feniksa Pesty zdobyli 10 medali, w tym 4 złote, 2 srebrne i 4 brązowe. Pierwsze miejsca w Białogardzie zajęli w rywalizacji dziewcząt Sandra Piechocka, Nadia Tymejczyk i Maja Pawlikowska oraz wśród chłopców Filip Mrozek.