Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Piłkarze Pogoni meczem z Widzewem Łódź w Szczecinie rozpoczną nowy sezon rozgrywek o mistrzostwo Polski. Inauguracyjne spotkanie z beniaminkiem ekstraklasy odbędzie się w niedzielę 17 lipca na stadionie przy Twardowskiego. Ekstraklasa S.A. opublikowała w środę ramowy terminarz rozgrywek sezonu 2022/2023 ale jeszcze bez dokładnych dat i godzin ligowych gier.
Ostatnia kolejka rundy jesiennej ze względu na Mistrzostwa Świata w Katarze odbędzie się 13 listopada. Portowcy piłkarską jesień zakończą wyjazdową konfrontacją z Radomiakiem Radom. Pierwszy hit z udziałem Dumy Pomorza mecz z Rakowem wstępnie zaplanowano na 20 sierpnia w Częstochowie. Mistrz Polski Lech Poznań do Szczecina przyjedzie 10 września w 9 kolejce rozgrywek. Spotkanie z Legią prowadzoną przez byłego trenera Pogoni Kostę Runjaića rozegrane zostanie w 14 kolejce w Warszawie prawdopodobnie 22 października.

Rundę wiosenną piłkarze Pogoni rozpoczną 28 stycznia przyszłego roku od wyjazdowej potyczki z Widzewem Łódź. W ostatniej kolejce rozgrywek o mistrzostwo Polski piłkarze Pogoni 27 maja w Szczecinie zagrają z Radomiakiem Radom.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty