Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Zajęcia prowadzi nowy trener szczecińskiej drużyny Szwed Jens Gustafsson. Wśród ćwiczących graczy nie ma reprezentantów Polski, Słowenii i Armenii - Kamila Grosickiego, Mateusza Łęgowskiego, Mariusza Fornalczyka, Luki Zahovića i Vahana Bichakhchyana.
Otrzymali oni kilka dodatkowych wolnych dni po meczach swoich narodowych drużyn.

Do Pogoni z wypożyczenia do Górnika Łęczna powrócili natomiast pomocnik Marcel Wędrychowski i obrońca Kryspin Szcześniak.

20-letni Marcel Wędrychowski nie ukrywa zadowolenia z powrotu do szczecińskiego klubu. - Bardzo dobrze jest tutaj wrócić i znowu przebywać ze starymi kolegami z szatni. Dobrze też czułem się w Łęcznej, te minuty były bardzo cenne. Teraz przyszedł czas, żeby przyjść do Szczecina, tutaj udowodnić swoją wartość i pokazać się z jak najlepszej strony.

W ramach przygotowań do ekstraklasy i występów w eliminacjach Ligi Konferencji Europy, piłkarze Pogoni Szczecin pojadą w poniedziałek na 10-dniowe zgrupowanie do Opalenicy.
20-letni Marcel Wędrychowski nie ukrywa zadowolenia z powrotu do szczecińskiego klubu. - Bardzo dobrze jest tutaj wrócić i znowu przebywać ze starymi kolegami z szatni.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty