Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Bez zmian na stanowisku trenera klubu Grupa Azoty Chemik Police. Marek Mierzwiński nadal będzie szkoleniowcem siatkarek Chemika.
52-letni trener, pod koniec lutego, zastąpił w polickiej drużynie Jacka Nawrockiego. Pod wodzą Marka Mierzwińskiego, siatkarki Chemika wygrały wszystkie mecze w Tauron Lidze i zdobyły 10. w historii klubu Mistrzostwo Polski.

Jak mówi Marek Mierzwiński, po rozmowach z prezesem klubu Pawłem Frankowskim, podpisał nowy kontrakt i będzie prowadził Chemika w najbliższym sezonie. - Już się udało, już się spotkaliśmy, już porozmawialiśmy, także ustalaliśmy pewne rzeczy. Zostaję tutaj z kibicami i Policami.

Jednym z pierwszych zadań trenera Marka Mierzwińskiego będzie skompletowanie sztabu szkoleniowego Chemika. Z polickiego klubu odeszli bowiem - trener przygotowania fizycznego Łukasz Filipecki i fizjoterapeuta Damian Musielak.
Jak mówi Marek Mierzwiński, po rozmowach z prezesem klubu Pawłem Frankowskim, podpisał nowy kontrakt i będzie prowadził Chemika w najbliższym sezonie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty