autopromocja

Wicelider trzecioligowych rozgrywek poległ w Wolinie. Po niezwykle zaciętym meczu miejscowa Vineta pokonała na „Viking Arena” Cartusię Kartuzy 1:0. Jedyną bramkę, na wagę trzech punktów, zdobył w 69 minucie Gracjan Kuśmierek.
Jak przyznał strzelec radość ze zdobycia gola jest wielka, ale mogłaby być jeszcze większa, gdyby Vineta wykorzystała wcześniej rzut karny.

- Nastawiliśmy się, na wygraną, mecz układał się na początku bardzo dobrze, kontrolowaliśmy spotkanie. Po przerwie nastąpiły kosmetyczne zmiany i udało nam się wygrać. Bardzo się cieszę że moja bramka zapewniła wygraną - mówi Kuśmierek.

Kolejny mecz Vikingowie z Wolina rozegrają już w sobotę. Ich wyjazdowym rywalem będzie Polonia Środa Wielkopolska.