Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Piłkarze Błękitnych bez punktów w II lidze. Stargardzianie przegrali w niedzielę u siebie z Pogonią Siedlce 1:2 w 12 kolejce rozgrywek.
To trzecia z rzędu porażka ekipy trenera Tomasza Grzegorczyka w 2 lidze. Niedzielne spotkanie rozpoczęło się dobrze dla gospodarzy. W 28 minucie gola dla Błękitnych strzelił Przemysław Brzeziański. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy bramkę dla gości zdobył Oskar Repka i do przerwy był remis 1:1. Zwycięskiego gola dla zespołu z Siedlec w 82 minucie strzelił były piłkarz Pogoni Szczecin Miłosz Przybecki.

Po dzisiejszej porażce stargardzianie nadal zajmują 16 miejsce w tabeli. W kolejnym meczu 2 ligi piłkarze Błękitnych Stargard w sobotę na wyjeździe zmierzą się z Olimpią Grudziądz.