Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
26-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony na torach kolejowych w Kutnie. W związku z wypadkiem zawieszono kursowanie pociągów z Warszawy do Berlina.
- Zwłoki znaleziono rano na kutnowskim Józefowie - informuje mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. - Policjanci, pod nadzorem prokuratury, ustalają okoliczności śmiertelnego w skutkach wypadku, do którego doszło dziś w godzinach porannych w rejonie Józefowa w Kutnie. Pociąg Intercity relacji Warszawa Wschodnia - Berlin potrącił przechodzącego przez torowisko 26-letniego mieszkańca Kutna. Niestety, mężczyzna zmarł w skutek poniesionych obrażeń. Ruch jest całkowicie wstrzymany. Nie wiemy, jak długo potrwają utrudnienia.

Według służb obecnych na miejscu zdarzenia, mężczyzna przechodził przez torowisko w niedozwolonym miejscu. Możliwe, że nie zauważył nadjeżdżającego z dużą prędkością pociągu Intercity.
- Zwłoki znaleziono rano na kutnowskim Józefowie - informuje mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty