Mat. Pogoń Szczecin
Szczecinianie zremisowali w Niemczech z Hansą Rostock 1:1 w rozegranym w czwartek sparingowym meczu.
Do przerwy granatowo-bordowi przegrywali 0:1. Wyrównującego gola w 82. minucie strzelił 16-letni Antoni Klukowski, który występuje w trzecioligowych rezerwach oraz w zespole juniorów Pogoni.

W wyjściowym składzie portowej drużyny po raz pierwszy wystąpili dwaj nowi zawodnicy: bramkarz Valentin Cojocaru i pomocnik Fredrik Ulvestad. Zabrakło natomiast sześciu graczy powołanych do reprezentacji Polski, Szwecji, Słowenii i Armenii. W kontrolnym pojedynku nie grali Kamil Grosicki, Mariusz Fornalczyk, Axel Holewiński, Linus Wahlqvist, Luka Zahović i Vahan Biczakczian.

Duma Pomorza grała także z występującą na zapleczu Bundesligi Hansą sparing na początku lipca i przegrała wówczas w Niemczech 0:2.

Hansa Rostock – Pogoń Szczecin 1:1 (1:0)
1:0 Juan-Jose Perea 45'
1:1 Antoni Klukowski 82'

Pogoń Szczecin: Valentin Cojocaru – Paweł Stolarski (61' Stanisław Wawrzynowicz), Mariusz Malec, Wojciech Lisowski (37’ Kacper Smoliński), Leonardo Koutris – Adrian Przyborek (61' Patryk Paryzek), Rafał Kurzawa (87'Mateusz Kaczorek) , Fredrik Ulvestad (70' Kamil Jakubczyk), Yadegar Rostami (70' Olaf Korczakowski), Leonardo Borges (87' Dawid Kroczek) – Efthimis Koulouris (70' Antoni Klukowski).