Dehumanizacja świata i pęd ku "cywilizacji śmierci" - polityk Konfederacji "nie ma nadziei", że uda się uratować Polaka, którego decyzją sądu i części rodziny odłączono w Wielkiej Brytanii od aparatury podtrzymującej życie.
Marcin Bedka, polityk Konfederacji z naszego regionu, zwraca uwagę, że "tylnymi drzwiami" wprowadza się na świecie "cywilizację śmierci".
- Kwestia eutanazji to pokazuje. To jest wprowadzane bocznymi drogami, ale cały czas jest wprowadzane. Tam, gdzie nie ma wiary i religii, tam pojawiają się właśnie takie wynalazki. Tak uśmiercono całe pokolenia. Na różne sposoby uśmiercano pokolenia w tych krajach, gdzie nie było religii. Teraz mamy dokładnie to samo, tylko nie weszło to tak jak kiedyś to widzieliśmy, bo weszło to siłą, a teraz zmieniono strategię - mówił Bedka.
W opinii lekarzy szpitalnych z Wielkiej Brytanii, Polak doznał poważnych i trwałych uszkodzeń mózgu. Na jego odłączenie od pokarmu i wody zgodziła się żona i dzieci, przeciw jest matka i dwie siostry.
- Kwestia eutanazji to pokazuje. To jest wprowadzane bocznymi drogami, ale cały czas jest wprowadzane. Tam, gdzie nie ma wiary i religii, tam pojawiają się właśnie takie wynalazki. Tak uśmiercono całe pokolenia. Na różne sposoby uśmiercano pokolenia w tych krajach, gdzie nie było religii. Teraz mamy dokładnie to samo, tylko nie weszło to tak jak kiedyś to widzieliśmy, bo weszło to siłą, a teraz zmieniono strategię - mówił Bedka.
W opinii lekarzy szpitalnych z Wielkiej Brytanii, Polak doznał poważnych i trwałych uszkodzeń mózgu. Na jego odłączenie od pokarmu i wody zgodziła się żona i dzieci, przeciw jest matka i dwie siostry.
Dodaj komentarz 7 komentarzy
Wolnościowiec mówiący innym jak mają żyć. Ot, konfederacja w pigułce.
Dżizes! Jakież głupoty gość opowiada :)) Duby smalone i inne farmazony!
A ponoć wykształcony.
Jakby nie wiedział, ze "cywilizacje śmierci", to cywilizacje zbudowane właśnie na religiach. Religiach, które życie doczesne podporządkowują życiu-po-życiu! A więc po ŚMIERCI. Gdy to się trafia na to przysłowiowe łono Abrahama albo robi hop! w ramach reinkarnacji.
Czemu więc (ponoć) wierzący tak się bronią przed pójściem do pana boga swego??? Czyżby nie dowierzali? :)))
Czemu ze śmierci robią coś złego, okropnego? Przecież to wrota do nieba i do (jeśli wierzyć religiom) lepszego życia.
Sama zaś eutanazja to „dobra śmierć” – powodowane współczuciem bezbolesne pozbawienie życia osoby nieuleczalnie chorej i cierpiącej, na żądanie jej lub jej najbliższej rodziny. Czyli - ulżenie cierpieniu. Gdyż NIELUDZKIM BARBARZYŃSTWEM jest skazywanie kogokolwiek na beznadziejne cierpienia.
Jedyne cywilizacje laickie mogą być cywilizacjami życia. Bo koncentrują się na jedynie doczesnym życiu jednostki. Sęk w tym, że to głównie komunistyczne ustroje, a ciężko o komunizmie powiedzieć "cywilizacja" :))
Nawet faszyści mieli swoją religię (Gott mit Uns!)
Omawiana sytuacja nie tylko pokazuje, czym grozi odejście od wiary i religii, ale także, że najbliższa rodzina to więzy krwi.
Na całe szczęście dla świata i dla siebie nie ty o tym decydujesz Janie Nowak
Co za brednie. ile to wojen na świecie było z Bogiem na ustach? Pierwsze z brzegu - Krzyżaków pan pamięta? A inkwizycje i palenie na stosach? A Mieszko I czemu musiał przyjąć chrzest i zrobić z nas kraj katolicki? Serio w tym jest rzecz?
A ci bogobojnie to ile ludzi i plemion wymordowali w Ameryce Południowej? I ci sami bogobojni ile lat wyżynali się z Indianami w drugiej Ameryce? I tylko nie mówcie, że myśmy się bronili! To Europa była tam gościem nie na odwrót
@Stetinensis - jeszcze raz Cie zaklinam, zrób coś z sobą.....
Zobacz także
2022-10-17, godz. 09:31
Szefernaker: Samorząd powinien współpracować z rządem
To są po prostu dobre rozwiązania i realna pomoc dla mieszkańców - mówił w "Rozmowach pod Krawatem" wiceminister spraw wewnętrznych Paweł Szefernaker pytany o to, jak udało się przekonać samorządy do dystrybucji węgla.
» więcej
2022-10-14, godz. 09:17
Generał Skrzypczak: zagrożeniem nie jest bomba jądrowa, ale strach przed nią
Nie rozumiem straszenia bronią jądrową. Czymś, co prezydent Rosji zapowiadał od dawna - mówił w "Rozmowach pod krawatem" generał Waldemar Skrzypczak, były dowódca Wojsk Lądowych i były doradca w MON.
» więcej
2022-10-13, godz. 09:16
Urząd Miasta potwierdza obecność węgla w składach. Poseł PO twierdzi inaczej
To były cztery losowo wybrane składy - tak w "Rozmowach pod Krawatem" poseł Platformy Obywatelskiej tłumaczy swój film, gdzie próbuje potwierdzić tezę, że węgla w Polsce nie ma.
» więcej
2022-10-12, godz. 09:27
"Dziękuję rządowi, że udało mu się sprowadzić węgiel z różnych kierunków świata"
Dziękuje rządowi za to, że sprowadził węgiel na zimę - poseł Koalicji Polskiej Radosław Lubczyk pytany o to, czy samorządy powinny włączyć się w dystrybucję tego surowca odpowiadał, że "przecież jest na składach i każdy…
» więcej
2022-10-11, godz. 09:12
Jeżeli będzie potrzeba, Międzyzdroje zajmą się dystrybucją węgla
Międzyzdroje aktywnie włączą się w dystrybucję węgla - mówił w "Rozmowach pod krawatem" burmistrz miasta Mateusz Bobek.
» więcej
2022-10-10, godz. 12:45
Służby wyjaśniają sprawę fałszywych smsów ws. rzekomego odcięcia prądu
Przed fałszywymi smsami ostrzega w "Rozmowach pod krawatem" wojewoda zachodniopomorski Zbigniew Bogucki. Oszuści informują w nich o rzekomych przerwach w dostawach prądu.
» więcej
2022-10-06, godz. 09:17
"Dorośli powinni móc się spotkać na Bulwarach i się napić"
To nasz "rynek", tam przychodzą ludzie. Nie rozumiem, czemu dorośli nie mogliby się napić - mówi o szczecińskich Bulwarach gość "Rozmów pod krawatem" Jacek Malczewski, wiceprezes partii KORWiN w Szczecinie.
» więcej
2022-10-05, godz. 14:12
Od 2018 r. PUM dostał miliard złotych rządowego dofinansowania
Nowa jakość leczenia w nowoczesnych ośrodkach. Pomorski Uniwersytet Medyczny od 2018 roku dostał miliard złotych rządowego dofinansowania na kolejne inwestycje i sprzęt - mówił w "Rozmowach pod krawatem" rektor uczelni, Bogusław…
» więcej
2022-09-30, godz. 09:10
Prof. Urbanik: szkoły wyższe od kilku lat przechodzą kryzys
O pomoc dla uczelni wyższych zaapelował do Ministra Edukacji i Nauki rektor Akademii Nauk Stosowanych TWP. Waldemar Urbanik w "Rozmowach pod krawatem" powiedział, że szkoły wyższe od kilku lat przechodzą kryzys.
» więcej
2022-09-29, godz. 09:14
Pakulski: cięcia w komunikacji to wynik niższych wpływów do budżetu miasta
Koalicjant Piotra Krzystka broni decyzji o cięciach w komunikacji miejskiej. Zdaniem Cezarego Pakulskiego z Polski 2050, za wszystko odpowiadają niższe wpływy do budżetu.
» więcej
2022-09-28, godz. 11:14
Niemcy walczą o swoje interesy. Brudziński ostro o polskiej opozycji
Każda inwestycja na Pomorzu Zachodnim, która godzi w niemieckie interesy od razu spotyka się z protestem ich polityków - europoseł Prawa i Sprawiedliwości Joachim Brudziński zwracał uwagę w "Rozmowach pod krawatem", że do tego celu…
» więcej
2022-09-28, godz. 09:07
Europoseł PiS: "Putin rozegrał polityków PO, jak dzieci w piaskownicy"
Wola polityczna przekłada się na konkrety: gazociąg Baltic Pipe, przekop Mierzei Wiślanej, budowa tunelu i terminalu kontenerowego w Świnoujściu. Pomorze Zachodnie to jeden wielki plac budowy - mówił w "Rozmowach pod krawatem" europoseł…
» więcej
2022-09-27, godz. 09:16
Cena gazu używana jako broń Putina. Baltic Pipe to zakończy
Nowa rzeczywistość, w której jesteśmy niezależni od gazowego szantażu Rosji - tak o Baltic Pipe mówił w "Rozmowach pod krawatem" wiceminister infrastruktury Marek Gróbarczyk.
» więcej
2022-09-26, godz. 09:18
Miasto ma nadzieję, że nie będzie dopłacać do utrzymania Fabryki Wody
Pytania o koszt utrzymania aquaparku na razie bez odpowiedzi. W "Rozmowach pod krawatem" zastępca Prezydenta Szczecina do spraw inwestycji Michał Przepiera zapewniał, że "jest plan" w urzędzie i "nadzieja", aby bilans Fabryki Wody był…
» więcej
2022-09-23, godz. 09:17
Ichtiologia ma ogromny wpływ na cały wodny ekosystem
Ostatnie wydarzenia na Odrze udowadniają, jak ta dziedzina nauki jest potrzebna. Tak w "Rozmowach pod krawatem" mówił dziekan Wydziału Nauk o Żywności i Rybactwa w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym.
» więcej