Radio SzczecinRadio Szczecin » O NAS
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług bezpośredniej ochrony fizycznej obiektów i mienia Zamawiającego, zlokalizowanych na posesji przy al. Wojska Polskiego 73 w Szczecinie. Wykonawca zobowiązany będzie świadczyć usługę ochrony w formie:
  1. stałej – wykonywanej na posterunku zlokalizowanym w siedzibie Zamawiającego,
  2. doraźnej – wykonywanej w miejscu i czasie wymagającym ochrony natychmiastowej i tymczasowej,
  3. monitoringu - stałego dozoru sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych
Polskie Radio Szczecin SA posiada do wynajęcia na wyłączność budynek administracyjny w typie willi o powierzchni 725 m2, zlokalizowany w ścisłym centrum, bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta.

Budynek składa się z trzech kondygnacji oraz 100% podpiwniczenia, modernizowany w 2006 roku. W budynku znajdują się recepcja, pomieszczenia biurowe, toalety, a także pomieszczenia nadające się na zaplecze socjalne.

Teren wokół częściowo utwardzony, częściowo zielony, ogrodzony płotem stalowym. Do budynku należy miejsce parkingowe na dwa samochody, a przed budynkiem znajduje się parking Strefy Płatnego Parkowania.

Budynek jest wyposażony w instalacje: wodno-kanalizacyjną, centralne ogrzewanie, instalację ciepłej wody, instalację elektryczną, teletechniczną, przeciwpożarową i przeciwwłamaniową. Obiekt nie jest na sprzedaż.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.
Kontakt pod numerem 693 184 985.