Dehumanizacja świata i pęd ku "cywilizacji śmierci" - polityk Konfederacji "nie ma nadziei", że uda się uratować Polaka, którego decyzją sądu i części rodziny odłączono w Wielkiej Brytanii od aparatury podtrzymującej życie.
Marcin Bedka, polityk Konfederacji z naszego regionu, zwraca uwagę, że "tylnymi drzwiami" wprowadza się na świecie "cywilizację śmierci".
- Kwestia eutanazji to pokazuje. To jest wprowadzane bocznymi drogami, ale cały czas jest wprowadzane. Tam, gdzie nie ma wiary i religii, tam pojawiają się właśnie takie wynalazki. Tak uśmiercono całe pokolenia. Na różne sposoby uśmiercano pokolenia w tych krajach, gdzie nie było religii. Teraz mamy dokładnie to samo, tylko nie weszło to tak jak kiedyś to widzieliśmy, bo weszło to siłą, a teraz zmieniono strategię - mówił Bedka.
W opinii lekarzy szpitalnych z Wielkiej Brytanii, Polak doznał poważnych i trwałych uszkodzeń mózgu. Na jego odłączenie od pokarmu i wody zgodziła się żona i dzieci, przeciw jest matka i dwie siostry.
- Kwestia eutanazji to pokazuje. To jest wprowadzane bocznymi drogami, ale cały czas jest wprowadzane. Tam, gdzie nie ma wiary i religii, tam pojawiają się właśnie takie wynalazki. Tak uśmiercono całe pokolenia. Na różne sposoby uśmiercano pokolenia w tych krajach, gdzie nie było religii. Teraz mamy dokładnie to samo, tylko nie weszło to tak jak kiedyś to widzieliśmy, bo weszło to siłą, a teraz zmieniono strategię - mówił Bedka.
W opinii lekarzy szpitalnych z Wielkiej Brytanii, Polak doznał poważnych i trwałych uszkodzeń mózgu. Na jego odłączenie od pokarmu i wody zgodziła się żona i dzieci, przeciw jest matka i dwie siostry.
Dodaj komentarz 7 komentarzy
Wolnościowiec mówiący innym jak mają żyć. Ot, konfederacja w pigułce.
Dżizes! Jakież głupoty gość opowiada :)) Duby smalone i inne farmazony!
A ponoć wykształcony.
Jakby nie wiedział, ze "cywilizacje śmierci", to cywilizacje zbudowane właśnie na religiach. Religiach, które życie doczesne podporządkowują życiu-po-życiu! A więc po ŚMIERCI. Gdy to się trafia na to przysłowiowe łono Abrahama albo robi hop! w ramach reinkarnacji.
Czemu więc (ponoć) wierzący tak się bronią przed pójściem do pana boga swego??? Czyżby nie dowierzali? :)))
Czemu ze śmierci robią coś złego, okropnego? Przecież to wrota do nieba i do (jeśli wierzyć religiom) lepszego życia.
Sama zaś eutanazja to „dobra śmierć” – powodowane współczuciem bezbolesne pozbawienie życia osoby nieuleczalnie chorej i cierpiącej, na żądanie jej lub jej najbliższej rodziny. Czyli - ulżenie cierpieniu. Gdyż NIELUDZKIM BARBARZYŃSTWEM jest skazywanie kogokolwiek na beznadziejne cierpienia.
Jedyne cywilizacje laickie mogą być cywilizacjami życia. Bo koncentrują się na jedynie doczesnym życiu jednostki. Sęk w tym, że to głównie komunistyczne ustroje, a ciężko o komunizmie powiedzieć "cywilizacja" :))
Nawet faszyści mieli swoją religię (Gott mit Uns!)
Omawiana sytuacja nie tylko pokazuje, czym grozi odejście od wiary i religii, ale także, że najbliższa rodzina to więzy krwi.
Na całe szczęście dla świata i dla siebie nie ty o tym decydujesz Janie Nowak
Co za brednie. ile to wojen na świecie było z Bogiem na ustach? Pierwsze z brzegu - Krzyżaków pan pamięta? A inkwizycje i palenie na stosach? A Mieszko I czemu musiał przyjąć chrzest i zrobić z nas kraj katolicki? Serio w tym jest rzecz?
A ci bogobojnie to ile ludzi i plemion wymordowali w Ameryce Południowej? I ci sami bogobojni ile lat wyżynali się z Indianami w drugiej Ameryce? I tylko nie mówcie, że myśmy się bronili! To Europa była tam gościem nie na odwrót
@Stetinensis - jeszcze raz Cie zaklinam, zrób coś z sobą.....
Zobacz także
2019-11-06, godz. 11:22
Pomnik Marszałka i deklaracja prezydenta Krzystka
Pomnik Piłsudskiego powinien być "darem społeczeństwa Szczecina" - mówił w "Rozmowach pod krawatem" prezydent Piotr Krzystek.
» więcej
2019-11-06, godz. 10:08
Przeciągające się prace przy inwestycjach. Jest odpowiedź prezydenta Szczecina
Wiele szczecińskich inwestycji miasto przygotowywało przez lata - tak prezydent Piotr Krzystek odpowiadał na pytanie o przeciągające się prace nad modernizacją placu Orła Białego czy centralnej, śródmiejskiej części alei Wojska…
» więcej
2019-11-06, godz. 09:19
Prezydent Szczecina: to politycy zbliżyli się do mnie
Jak zapewnia, nie wikła się w politykę - a to politycy "zbliżyli się do niego" - mówił w "Rozmowie pod krawatem" prezydent Szczecina Piotr Krzystek.
» więcej
2019-11-05, godz. 09:24
Zmiany w ustawie o ochronie zwierząt nie budzą żadnych wątpliwości większości klubów
Projekt zmian ustawy o ochronie zwierząt nie budzi wątpliwości większości klubów, ale leży w zamrażalce, bo blokuje go lobby hodowców - mówiła w "Rozmowie pod krawatem" posłanka PO Dorota Niedziela.
» więcej
2019-11-04, godz. 10:54
"Wierzę w drugą turę wyborów"
W wyborach prezydenckich wierzy w drugą turę i liczy w niej na zwycięską walkę popieranego przez całą opozycję kandydata. Zdaniem posła Grzegorza Napieralskiego tak można pokonać Andrzeja Dudę w przyszłym roku.
» więcej
2019-11-04, godz. 09:25
Napieralski: powinno powstać szerokie porozumienie
Postuluje "szerokie porozumienie", aby "w pozytywny sposób rywalizować z partią rządzącą" - mówił w "Rozmowie pod krawatem" Grzegorz Napieralski, poseł elekt z listy Koalicji Obywatelskiej.
» więcej
2019-10-31, godz. 09:31
"Nasi bliscy odeszli do wieczności, ale miłość do nich nie umiera"
Modlitwa przy grobach bliskich i wiara w zmartwychwstanie daje nadzieję, pociechę i siłę - mówił w "Rozmowie pod krawatem" rzecznik prasowy Konferencji Episkopatu Polski ks. Paweł Rytel-Andrianik.
» więcej
2019-10-30, godz. 10:02
"A panu nie proponował łapówki? Niech pan redaktor sobie nie żartuje"
Władzom Szczecina Sabri B. łapówek wręczać nie próbował - zapewniał w "Rozmowach pod krawatem" Dariusz Wieczorek. Polityk był wiceprezydentem Szczecina, gdy Turek był właścicielem Pogoni Szczecin.
» więcej
2019-10-30, godz. 09:24
Wieczorek: Wiosna i SLD chcą wspólnego klubu. Czekamy na partię Razem
Poseł SLD mówi o przyszłości Lewicy: - Gdy ludzie głosowali na nas, słyszeliśmy też: "bądźcie dalej razem" - stwierdził w "Rozmowie pod krawatem" Dariusz Wieczorek.
» więcej
2019-10-29, godz. 09:21
Pawłowicz: jestem zmęczona i obrzydł mi już ten hejt
Sejmu jej nie żal, bo jest zmęczona hejtem a i media wyrzucały jej, że jest "starą babą" - tak była już posłanka Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz odpowiadała na pytanie, dlaczego zrezygnowała ze startu w wyborach.
» więcej
2019-10-28, godz. 10:14
"Rozmowa pod krawatem": Senat, opozycja i moralność Kalego
Rozmowy w sprawie uzyskania przez Prawo i Sprawiedliwość większości w Senacie będą trwały przynajmniej do 12 listopada, do pierwszego posiedzenia tej izby - mówił w "Rozmowie pod krawatem" minister kancelarii prezydenta, Paweł M…
» więcej
2019-10-28, godz. 09:25
"Pamięć o dokonaniach Polaków przechodzi w Holandii z pokolenia na pokolenie"
Walczyli za Polskę, nieśli pomoc innym narodom i teraz wdzięczność dla naszych żołnierzy nie jest udawana - mówił w "Rozmowie pod krawatem" minister kancelarii prezydenta.
» więcej
2019-10-25, godz. 10:29
Rada Uczelni ZUT: swoi i kompetentni
Postawiliśmy na biznes - tak wybór Rady Uczelni uzasadnił rektor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.
» więcej
2019-10-24, godz. 10:23
"Platformie potrzebny nowy impuls"
Ceni obu panów - tak senator Platformy Obywatelskiej w "Rozmowie pod krawatem" odpowiadał na pytanie kto będzie przewodzić Platformie Obywatelskiej spośród dwóch już znanych kandydatów?
» więcej
2019-10-24, godz. 09:31
Grodzki: jako Senat chcemy poprawić ochronę zdrowia
Nie zależy mu na stanowisku i liczy na pracę na rzecz naprawy zdrowia w Senacie. Tomasz Grodzki z Platformy Obywatelskiej w "Rozmowie pod krawatem" odpowiadał na pytanie, dlaczego nie przyjął propozycji zostania ministrem zdrowia w rządzie…
» więcej