Doba w Godzinę
Radio SzczecinRadio Szczecin » Doba w Godzinę

Realizacja: Michał Miarka [Radio Szczecin]
Kilka tysięcy widzów zobaczyło w sobotę na telebimach film Radia Szczecin o przygotowaniach Olka Doby do wyprawy przez Atlantyk. Zakończyły się Dni Polic.
- Będziemy mu kibicować cały czas. Mały wypadek na pewno nie przeszkodzi mu spełnić nasze oczekiwania w przyszłym roku - mówili policzanie. - Jesteśmy cały sercem za nim.

Najpierw wystąpił zespół Bubliczki. Po projekcji filmu o Olku Dobie w tłum poleciały koszulki z autografem kajakarza-podróżnika. Później publiczność rozgrzały koncerty Blue Cafe i Lemona.

- Blue Cafe bardzo daje radę. Jestem na ósmy koncercie Lemona, przyjechałam z Warszawy - entuzjastycznie reagowała publiczność.

Organizatorzy imprezy, oprócz koncertów, przygotowali również m.in. wesołe miasteczko, wyścigi dronów czy Policką Paradę Oldtimerów. Całą imprezę zakończył pokaz sztucznych ogni.

Trzecia samotna wyprawa Aleksandra Doby przez Atlantyk oficjalnie rozpoczęła się w ubiegłą niedzielę. Podróżnik miał przepłynąć sześć tysięcy kilometrów z Nowego Jorku do Lizbony w Portugalii. Jednak w nocy z czwartku na piątek silny przybój przewrócił jego kajak i wyrzucił podróżnika z pokładu. Kajak wylądował na brzegu Półwyspu Sandy Hook.

Doba jest cały i zdrowy, ale kajak nie nadaje się do dalszego rejsu. Uszkodzone są systemy łączności - złamane dwie anteny i zalana instalacja.

Więcej o wyprawie podróżnik opowie w sobotę, w swojej audycji "Doba w godzinę" na antenie Radia Szczecin. Początek o godz. 17.
Kilka tysięcy widzów zobaczyło w sobotę na telebimach film Radia Szczecin o przygotowaniach Olka Doby do wyprawy przez Atlantyk.
Później publiczność rozgrzały koncerty Blue Cafe i Lemona.
Dni Polic zakończone. Blue Cafe, Lemon i Doba w rolach głównych. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin]
Dni Polic zakończone. Blue Cafe, Lemon i Doba w rolach głównych. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin]

Zobacz także

1234567