2012-05-03, godz. 14:41
Dni Młodych - pokazali, że nie wstydzą się swojej wiary
Prawie 1,5 tysiąca osób przez trzy dni bawiło się i modliło w Gryficach. Zakończyły się tam Archidiecezjalne Dni Młodych.
» więcej
2012-05-01, godz. 09:51
Młodzi bawią się i modlą w Gryficach
Prawie 1,5 tysiąca osób weźmie udział w Dniach Młodych, które rozpoczynają się dziś w Gryficach. To spotkanie młodzieży aktywnie działającej w parafiach całej Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.
» więcej
2012-05-01, godz. 09:51
Rok temu Jan Paweł II został błogosławionym
Dziś mija rok od beatyfikacji papieża Polaka. W Szczecinie nie ma centralnych obchodów tego wydarzenia. Wierni są zachęcani do modlitw za wstawiennictwem bł. Jana Pawła II w swoich parafiach podczas nabożeństw majowych.
» więcej
2012-05-01, godz. 09:25
Kościół czci patrona robotników
Święto Pracy ma też swój aspekt religijny. Dziś kościół katolicki czci św. Józefa - patrona robotników.
» więcej
2012-04-28, godz. 13:30
Modele nienarodzonych dzieci trafią do ginekologów?
Kilkanaście tysięcy modeli 10-tygodniowego płodu chcą rozdać członkowie Fundacji Małych Stópek. To grupa, która zawiązała się po 10. Szczecińskim Marszu dla Życia.
» więcej