Kolejne, piąte z rzedu zwycięstwo Polaków w Pucharze Świata w Japonii. Fot. Press Focus/x-news
Polska reprezentacja wciąż niepokonana w Pucharze Świata w Japonii. W piątym meczu nasi siatkarze pokonali 27. w rankingu FIVB Wenezuelę 3:1.
Podopieczni Stephana Antigi przegrali pierwszego seta 25 do 27. Drugi był dla Polaków 25 do 23, a w trzecim mistrzowie świata zmiażdżyli rywali wygrywając 25 do 16. Set czwarty, który okazał się ostatnim, Polacy wygrali do 23.

Nasi siatkarze w tabeli zajmują drugie miejsce za Stanami Zjednoczonymi, które pokonały dziś Egipt 3:0.

Kolejnymi rywalami Polaków będą w środę Kanadyjczycy. Dwie najlepsze ekipy pucharu świata kwalifikują się do igrzysk olimpijskich, które w przyszłym roku odbędą się w Rio de Janeiro.

Materiał: Press Focus/x-news