Siatkarki Chemika Police nadal są niepokonane w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin/Archiwum]
Siatkarki Chemika Police nadal są niepokonane w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Broniąca tytułu ekipa trenera Giuseppe Cuccariniego w trzecim meczu Orlen Ligi odniosła trzecie zwycięstwo. W sobotę policzanki wygrały z Muszynianką Muszyna 3:0, w setach do 22, 19 i 23.
Kolejny ligowy mecz siatkarki Chemika rozegrają za tydzień. W Szczecinie zmierzą się z Impelem Wrocław.

Wcześniej, bo już w środę, w hali Azoty Arena policzanki meczem z Agelem Prostejov rozpoczną zmagania w Lidze Mistrzyń.