Agnieszka Radwańska nadal ma szansę na awans do półfinału tenisowego turnieju Masters w Singapurze. Fot. /Foto Olimpik/x-news
Agnieszka Radwańska nadal ma szansę na awans do półfinału tenisowego turnieju Masters w Singapurze. Isia w swoim ostatnim meczu grupy czerwonej odniosła premierowe zwycięstwo pokonując Rumunkę Simonę Halep 7:6, 6:1.
Spotkanie w pierwszym secie było niezwykle emocjonujące. Polka w tie-breaku przegrywała już 1:5 a mimo to zdołała odwrócić jego losy i wygrać pierwszą partię 7:6. W drugiej odsłonie nasza tenisistka już niepodzielnie panowała na korcie i pokonała Rumunkę w dwóch setach a tylko taka wygrana przedłuża nadzieje na występ w półfinale tenisowych mistrzostw WTA.

Agnieszka Radwańska zagra w półfinale w Singapurze, jeżeli Rosjanka Maria Szarapowa w drugim czwartkowym pojedynku grupy czerwonej turnieju Masters pokona w dwóch setach Włoszkę Flavię Pennettę.