Piłkarska reprezentacja Polski wygrała z Czechami 3:1 w towarzyskim meczu rozegranym we wtorek we Wrocławiu. Fot. Foto Olimpik/x-news
Piłkarska reprezentacja Polski wygrała z Czechami 3:1 (2:1) w towarzyskim meczu rozegranym we wtorek we Wrocławiu.
Bramki dla biało-czerwonych zdobyli: Arkadiusz Milik - w 3. minucie meczu, Tomasz Jodłowiec - w 12. minucie oraz wychowanek Pogoni Szczecin Kamil Grosicki - w 70. minucie spotkania. Dla Czech gola strzelił Ladislav Krejci w 41. minucie.

Szczecinianin Kamil Grosicki po zdobyciu bramki zdjął koszulkę reprezentacji, pod nią miał t-shirt z flagą Francji, wieżą Eiffla oraz napisem "Pray for Paris" - czyli módlmy się za Paryż. To nawiązanie do piątkowych zamachów we Francji. Grosicki na co dzień gra w tym kraju, w klubie Stade Rennais.

W poprzednim meczu towarzyskim Polacy wygrali z Islandią 4:2.

Materiał: Foto Olimpik/x-news