Mistrz Sprzedaży Cup 2016. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin/Archiwum]
Chris Shinnie i Paulina Krzywicka zwycięzcami turnieju squasha w szczecińskim Bene Sport Centrum. Sobotnie zawody miały najwyższą rangę, czyli B0.
Shinnie zajął pierwsze miejsce w kategorii open. Szkot był jednym z faworytów do wygranej. W rankingu Polskiej Federacji Squasha zajmuje trzecią lokatę. Do zwycięstwa potrzeba było trochę szczęścia - przyznaje.

- Nigdy nie wiesz jak zagra reszta. Każdy turniej jest inny - mówi Shinnie.

W kategorii Pań najlepsza okazała się być Paulina Krzywicka. Tym samym pokonała siedmiokrotną mistrzynię Polski i obecną liderkę damskiego rankingu PFS Dominikę Witkowską. Jak mówi nie było łatwo.

- Kreatywność na korcie z roku na rok wzrasta u zawodników i musimy patrzeć gdzie ta piłka leci. Mieć szczególną uwagę, gdzie ten przeciwnik stoi i co zagra - tłumaczy Krzywicka.

W turnieju wzięło udział około 60 zawodników. Zwycięzcy oprócz pucharów otrzymali nagrody pieniężne - za kategorię open 1000 a za damską 500 złotych.
Shinnie zajął pierwsze miejsce w kategorii open. Szkot był jednym z faworytów do wygranej.
W kategorii Pań najlepsza okazała się być Paulina Krzywicka.